Diverso by Diamond Vrieskast | 400l | Wit | -15°c/-20°c | Statisch | 600x723x1902(h)mm
€1.551,00
€1.163,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Vrieskast | 400l | Wit | -15°c/-20°c | Statisch | 600x723x1902(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.551,00
U bespaart €387,75 (25%)
€1.163,25 excl. btw
€1.407,53 incl. btw
Of €469,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BBM/4N-D1 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze witte vrieskast Diverso by Diamond heeft een bruto inhoud 400 liter en wordt geleverd met 6 roosters. Het apparaat is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik -15°C/-20°C en handmatige ontdooiing.
Statische KoelingDe vrieskast is voorzien statische koeling, en heeft een temperatuurbereik -15°C/-20°C met handmatige ontdooiing en digitale bediening voor eenvoudig instellen. Deze vrieskast valt onder energielabel B, een zeer zuinige categorie, en maakt bovendien gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in wit gevormd ABS kunststof, en de deur is voorzien een slot, voor optimaal gebruiksgemak. De koeling is daarnaast voorzien stelpoten zodat ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is, en geeft de hoogwaardige ergonomische handgreep een stijlvolle uitstraling.
Deze koeling heeft een glazen deur met interne LED-verlichting, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent.
Bestel de Diverso by Diamond Vrieskast | 400L | Wit | -15°C/-20°C | Statisch | 600x723x1902(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Statische KoelingDe vrieskast is voorzien statische koeling, en heeft een temperatuurbereik -15°C/-20°C met handmatige ontdooiing en digitale bediening voor eenvoudig instellen. Deze vrieskast valt onder energielabel B, een zeer zuinige categorie, en maakt bovendien gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in wit gevormd ABS kunststof, en de deur is voorzien een slot, voor optimaal gebruiksgemak. De koeling is daarnaast voorzien stelpoten zodat ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is, en geeft de hoogwaardige ergonomische handgreep een stijlvolle uitstraling.
Deze koeling heeft een glazen deur met interne LED-verlichting, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent.
Specificaties
| Bruto inhoud | 400 liter |
|---|---|
| Materiaal | Gelakt staal (extern) / kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | -15°C / -20°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 65 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 7 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,77 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1741 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 100 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 723 mm |
| Hoogte | 1902 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Vrieskast | 400L | Wit | -15°C/-20°C | Statisch | 600x723x1902(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BBM/4N-D1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




