Bartscher Vleessnijmachine | Mes ø300mm | Capaciteit 230x175mm | Snijdikte 1-15mm | 0,2kw (230v) | 460x350x450(h)mm
€939,00
€704,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Vleessnijmachine | Mes ø300mm | Capaciteit 230x175mm | Snijdikte 1-15mm | 0,2kw (230v) | 460x350x450(h)mm | 0.2kW
GRATIS VERZENDING
€939,00
U bespaart €234,75 (25%)
€704,25 excl. btw
€852,14 incl. btw
Of €284,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 174305 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Ook in de gastronomie mogen statements worden gemaakt. Deze rode snijmachine overtuigt door design en technische features. Het grote mes in combinatie met de krachtige schuinsnijder wordt iedere soort vlees gesneden in een nette en gelijkmatige plak.
Bestel de Bartscher Vleessnijmachine | Mes Ø300mm | Capaciteit 230x175mm | Snijdikte 1-15mm | 0,2kW (230V) | 460x350x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher 300 R Plus |
|---|---|
| Uitvoering | Schuin |
| Invoercapaciteit | B 230 x H 175 mm |
| Mes-/raspformaat | Ø 300 mm |
| Snijdikte | 1 - 15 mm |
| Bediening | Analoog |
| Vermogen | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 21,1 kg |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 450 mm |
Bestel de Bartscher Vleessnijmachine | Mes Ø300mm | Capaciteit 230x175mm | Snijdikte 1-15mm | 0,2kW (230V) | 460x350x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 174305 |
| EAN / Barcode | 4015613839271 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











