Bartscher Combisteamer | Silversteam2 | Elektrisch | 7 Niveaus (1/1 Gn) | 50°c/300°c | 9.6kw (400v) | Touchscreen | 905x840x860(h)mm
€6.789,00
€5.091,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Combisteamer | Silversteam2 | Elektrisch | 7 Niveaus (1/1 Gn) | 50°c/300°c | 9.6kw (400v) | Touchscreen | 905x840x860(h)mm | 9.6kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€6.789,00
U bespaart €1.697,25 (25%)
€5.091,75 excl. btw
€6.161,02 incl. btw
Of €2.053,67 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 117737 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Combisteamer | Silversteam2 | Elektrisch | 7 Niveaus (1/1 Gn) | 50°c/300°c | 9.6kw (400v) | Touchscreen | 905x840x860(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Combisteamers. Voorzien van een vermogen van 9.6 kW, 400V aansluiting. Extra voordelen: met timer. Het gewicht bedraagt 108,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
De ideale partner in iedere keuken: deze Bartscher combisteamer met 7 niveaus in 1/1 GN-formaat. Met of zonder kernthermometer - de elektronische bediening maakt een op behoeften gebaseerde regeling alle gaarprocessen mogelijk. Met de rack-controlefunctie kunnen verschillende gerechten met verschillende tijden worden bereid. Een geruststelling, waarbij de Silverstream2 alles voor je in het zicht heeft.Specificaties
| Serie | Bartscher SILVERSTEAM2 |
|---|---|
| Type | 7110D |
| Uitvoering | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Aantal niveaus | 7 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Tussenruimte | 74 mm |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Timer | ≤ 599 min |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Zelfreiniging | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Optie |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Connectiviteit | USB |
| Vermogen | 9,6 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 107 kg |
| Breedte | 905 mm |
| Diepte | 840 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Bartscher Combisteamer | SILVERSTEAM2 | Elektrisch | 7 Niveaus (1/1 GN) | 50°C/300°C | 9.6kW (400V) | Touchscreen | 905x840x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 117737 |
| EAN / Barcode | 4015613864938 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












