Bartscher Wandkoeling | Rimi | Rvs | +2°c/+10°c | Geforceerd | Open | Intern Nachtgordijn | Wielen (geremd) | 505x665x1740(h)mm
€2.305,00
€1.728,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Wandkoeling | Rimi | Rvs | +2°c/+10°c | Geforceerd | Open | Intern Nachtgordijn | Wielen (geremd) | 505x665x1740(h)mm
GRATIS VERZENDING
€2.305,00
U bespaart €576,25 (25%)
€1.728,75 excl. btw
€2.091,79 incl. btw
Of €697,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700231 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Mobiel wandkoelschap voor presentatie goederen op 4 niveaus. De 3 in hoogte verstelbare schappen met prijsrails maken individueel vullen mogelijk.
Bestel de Bartscher Wandkoeling | RIMI | RVS | +2°C/+10°C | Geforceerd | Open | Intern Nachtgordijn | Wielen (Geremd) | 505x665x1740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bartscher RIMI |
|---|---|
| Materiaal | RVS (intern/extern), glas |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Bruto inhoud | 220 liter |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Etaleerruimte | 0,52 m² |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (143 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Deur(en) | Nee |
| Nachtgordijn | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 12,29 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 4487 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 94,6 kg |
| Breedte | 505 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 1740 mm |
Bestel de Bartscher Wandkoeling | RIMI | RVS | +2°C/+10°C | Geforceerd | Open | Intern Nachtgordijn | Wielen (Geremd) | 505x665x1740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700231 |
| EAN / Barcode | 4015613789118 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











