Unninox Rvs Onderstel Vaatwasser | Cap. 2x 500x500mm Korf | 610x610x400(h)mm
€307,00
€214,90
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Rvs Onderstel Vaatwasser | Cap. 2x 500x500mm Korf | 610x610x400(h)mm
GRATIS VERZENDING
€307,00
U bespaart €92,10 (30%)
€214,90 excl. btw
€260,03 incl. btw
Of €86,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | DT-60 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vervaardigd geborsteld roestvast staal AISI 430.
• Gelaste constructie
• Geleverd zonder vaatwasmanden/-korven
• Capaciteit: 2 x 500x500mm Korf
• Hoog draagvermogen
Bestel de UNNINOX RVS onderstel vaatwasser | Cap. 2x 500x500mm korf | 610x610x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
• Gelaste constructie
• Geleverd zonder vaatwasmanden/-korven
• Capaciteit: 2 x 500x500mm Korf
• Hoog draagvermogen
Specificaties
| Breedte | 610mm |
|---|---|
| Diepte | 610mm |
| Hoogte | 400mm |
Bestel de UNNINOX RVS onderstel vaatwasser | Cap. 2x 500x500mm korf | 610x610x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | DT-60 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



