Combisteel Onderstel Vaatwasser | Rvs | 2 Niveaus (500x500) | Stelvoeten | 600x550x450(h)mm
€249,00
€186,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Onderstel Vaatwasser | Rvs | 2 Niveaus (500x500) | Stelvoeten | 600x550x450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€249,00
U bespaart €62,25 (25%)
€186,75 excl. btw
€225,97 incl. btw
Of €75,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.0005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit stevige CombiSteel onderstel voor voorladervaatwassers (ca. 600 x 600 mm) is uitgevoerd in robuust RVS en heeft onder de vaatwasser opslagruimte voor 2 vaatwasmanden ca. 500 x 500 mm. Daarnaast is het onderstel voorzien stelvoeten, voor stabielere plaatsing!
Bovendien heeft CombiSteel diverse bijpassende accessoires en toebehoren voor hun brede assortiment professionele vaatwassers, zoals verschillende soorten vaatwaskorven, vaatwaskorvendeksels en opzetranden, diverse soorten korven-/transportwagens en nog veel meer!
Bestel de CombiSteel Onderstel Vaatwasser | RVS | 2 Niveaus (500x500) | Stelvoeten | 600x550x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien heeft CombiSteel diverse bijpassende accessoires en toebehoren voor hun brede assortiment professionele vaatwassers, zoals verschillende soorten vaatwaskorven, vaatwaskorvendeksels en opzetranden, diverse soorten korven-/transportwagens en nog veel meer!
Specificaties
| Capaciteit | 2x 500 x 500 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 450 mm |
Bestel de CombiSteel Onderstel Vaatwasser | RVS | 2 Niveaus (500x500) | Stelvoeten | 600x550x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.0005 |
| EAN / Barcode | 6017448925950 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

