Bartscher Onderkast Vaatwasser | Rvs | 2 Niveaus (500x500) | Draaideur | Stelpoten | 607x570x645(h)mm
€749,00
€561,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Onderkast Vaatwasser | Rvs | 2 Niveaus (500x500) | Draaideur | Stelpoten | 607x570x645(h)mm | 530x500x375(h)mm
GRATIS VERZENDING
€749,00
U bespaart €187,25 (25%)
€561,75 excl. btw
€679,72 incl. btw
Of €226,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 109691 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher vaatwasseronderkast biedt afsluitbare bergruimte en verhoogt de vaatwasser naar een ergonomische werkhoogte, waardoor bukken wordt verminderd en dagelijkse afwasprocessen efficiënter verlopen. De robuuste RVS constructie zorgt voor een duurzame, hygiënische en professionele afwerking die perfect aansluit op intensief gebruik in horeca- en grootkeukenomgevingen. Dankzij de volledig gemonteerde levering is de onderkast direct klaar voor gebruik.
De afsluitbare opbergruimte biedt plaats aan twee vaatwaskorven 500 x 500 mm (met tussenruimte 185/190 mm) of andere toebehoren, waardoor werkmaterialen overzichtelijk en veilig kunnen worden opgeborgen. De draaideur met slot en twee sleutels voorkomt ongewenste toegang, terwijl het compacte ontwerp de beschikbare ruimte optimaal benut. En verstelbare poten met een hoogtebereik 610 tot 680 mm maken het mogelijk de onderkast stabiel af te stellen, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Bestel de Bartscher Onderkast Vaatwasser | RVS | 2 Niveaus (500x500) | Draaideur | Stelpoten | 607x570x645(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afsluitbare opbergruimte biedt plaats aan twee vaatwaskorven 500 x 500 mm (met tussenruimte 185/190 mm) of andere toebehoren, waardoor werkmaterialen overzichtelijk en veilig kunnen worden opgeborgen. De draaideur met slot en twee sleutels voorkomt ongewenste toegang, terwijl het compacte ontwerp de beschikbare ruimte optimaal benut. En verstelbare poten met een hoogtebereik 610 tot 680 mm maken het mogelijk de onderkast stabiel af te stellen, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Specificaties
| Capaciteit | 2x 500 x 500 mm |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 530 x D 500 x H 375 mm |
| Niveaus | 2 |
| Niveaus verstelbaar | Nee |
| Deur(en) | Draaideur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Afsluitbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Bijgesloten | Sleutels |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Breedte | 607 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 645 mm |
Bestel de Bartscher Onderkast Vaatwasser | RVS | 2 Niveaus (500x500) | Draaideur | Stelpoten | 607x570x645(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 109691 |
| EAN / Barcode | 4015613876412 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen










