Hendi Onderstel Vaatwasser | Rvs | 2 Niveaus (500x500) | Stelvoeten | 570x560x500(h)mm
€225,00
€191,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Onderstel Vaatwasser | Rvs | 2 Niveaus (500x500) | Stelvoeten | 570x560x500(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€225,00
U bespaart €33,75 (15%)
€191,25 excl. btw
€231,41 incl. btw
Of €77,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 231050 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI onderstel voor vaatwassers ca. 600 x 600 mm is een praktisch onderstel waarmee de ruimte in een professionele keuken optimaal kan worden georgansieerd. En door de vaatwasser op het onderstel te plaatsen, wordt het water beter uit de vaatwasser afgevoerd.
De stevige RVS constructie heeft 2 geleiderniveaus voor het opbergen 2 vaatwasmanden 500 x 500 mm. En de stelvoeten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op engiszins ongelijke ondergrond!
Bestel de HENDI Onderstel Vaatwasser | RVS | 2 Niveaus (500x500) | Stelvoeten | 570x560x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De stevige RVS constructie heeft 2 geleiderniveaus voor het opbergen 2 vaatwasmanden 500 x 500 mm. En de stelvoeten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op engiszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Capaciteit | 2x 500 x 500 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS 18/0 |
| Gewicht | 5,37 kg |
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Hoogte | 500 mm |
Bestel de HENDI Onderstel Vaatwasser | RVS | 2 Niveaus (500x500) | Stelvoeten | 570x560x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 231050 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


