Hendi Onderstel Glazenspoelmachine | Rvs | 2 Niveaus (400x400) | Stelvoeten | 470x500x500(h)mm
€225,00
€191,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Onderstel Glazenspoelmachine | Rvs | 2 Niveaus (400x400) | Stelvoeten | 470x500x500(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€225,00
U bespaart €33,75 (15%)
€191,25 excl. btw
€231,41 incl. btw
Of €77,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 222980 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI onderstel voor glazenspoelmachines (mandformaat 400 x 400 mm) is een praktisch onderstel waarmee de ruimte in een professionele keuken optimaal kan worden georgansieerd. En door de glazenspoelmachine op het onderstel te plaatsen, wordt het water beter uit het apparaat afgevoerd.
De stevige RVS constructie heeft 2 geleiderniveaus voor het opbergen 2 vaatwasmanden 400 x 400 mm. En de stelvoeten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op engiszins ongelijke ondergrond!
Bestel de HENDI Onderstel Glazenspoelmachine | RVS | 2 Niveaus (400x400) | Stelvoeten | 470x500x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De stevige RVS constructie heeft 2 geleiderniveaus voor het opbergen 2 vaatwasmanden 400 x 400 mm. En de stelvoeten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op engiszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Capaciteit | 2x 400 x 400 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 4,93 kg |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 500 mm |
Bestel de HENDI Onderstel Glazenspoelmachine | RVS | 2 Niveaus (400x400) | Stelvoeten | 470x500x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 222980 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


