Diverso by Diamond Handendroger | Kunststof | Automatisch | Droogtijd 20-30s | 2.13kw (230v) | 260x150x320(h)mm
€235,00
€176,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Handendroger | Kunststof | Automatisch | Droogtijd 20-30s | 2.13kw (230v) | 260x150x320(h)mm | 2.13kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€235,00
U bespaart €58,75 (25%)
€176,25 excl. btw
€213,26 incl. btw
Of €71,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-MS31-12 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (8 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze automatische handendroger Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met snelle en optimale droging door de krachtige warme luchtstroom. Het apparaat schakelt automatisch in door de infraroodsensor, waarna het drogen ca. 20 - 30 seconden duurt en het apparaat vanzelf weer uitschakelt wanneer het geen beweging meer detecteert. Samen met de IPX3 bestendigheidsklasse zorgt dit voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
De strak en modern vormgegeven behuizing is uitgevoerd in stevig ABS-kunststof en is volledig afgerond, ook bovenaan, zodat stof en vuil zich nauwelijks op het apparaat kan verzamelen en schoonmaken extra eenvoudig is!
Bestel de Diverso by Diamond Handendroger | Kunststof | Automatisch | Droogtijd 20-30s | 2.13kW (230V) | 260x150x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De strak en modern vormgegeven behuizing is uitgevoerd in stevig ABS-kunststof en is volledig afgerond, ook bovenaan, zodat stof en vuil zich nauwelijks op het apparaat kan verzamelen en schoonmaken extra eenvoudig is!
Specificaties
| Droogtijd | 20 - 30 sec. |
|---|---|
| Inschakeling | Automatisch (infrarood) |
| Materiaal | Kunststof (ABS) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| IP-klasse | IPX3 |
| Aansluitwaarde | 2,13 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 3 kg |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 320 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Handendroger | Kunststof | Automatisch | Droogtijd 20-30s | 2.13kW (230V) | 260x150x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-MS31-12 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


