Diverso by Diamond Insectenverdelger | Uv-a Lampen (2x 15w) | Actieradius 12/14m | Tafel-/wandmodel | 355x155x315(h)mm
€199,00
€149,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Insectenverdelger | Uv-a Lampen (2x 15w) | Actieradius 12/14m | Tafel-/wandmodel | 355x155x315(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€199,00
U bespaart €49,75 (25%)
€149,25 excl. btw
€180,59 incl. btw
Of €60,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-M309-B2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (23 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische insectenverdelger Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met zeer krachtige bestrijding insecten door middel dubbele actinische UV-A verlichting, waarbij een actieradius ca. 12 - 14 meter rondom wordt bereikt.
Het apparaat heeft een robuuste kunststof behuizing met IPX4 bestendigheidsklasse en metalen beschermingsrooster met zwarte coating. Daarbij kan de insectenverdelger zowel staand worden geplaatst als aan de wand worden gehangen, waarvoor de benodigde bevestigingsketting is bijgesloten!
Bestel de Diverso by Diamond Insectenverdelger | UV-A Lampen (2x 15W) | Actieradius 12/14m | Tafel-/Wandmodel | 355x155x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een robuuste kunststof behuizing met IPX4 bestendigheidsklasse en metalen beschermingsrooster met zwarte coating. Daarbij kan de insectenverdelger zowel staand worden geplaatst als aan de wand worden gehangen, waarvoor de benodigde bevestigingsketting is bijgesloten!
Specificaties
| Type | UV-A (2x 15W) |
|---|---|
| Uitvoering | Tafel-/wandmodel |
| Capaciteit | 12 - 14 meter (actieradius) |
| Materiaal | Kunststof, staal |
| Kleur / afwerking | Grijs, zwart |
| IP-klasse | IPX4 |
| Bijgesloten | Bevestigingsketting |
| Aansluitwaarde | 50 W |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte | 355 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoogte | 315 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Insectenverdelger | UV-A Lampen (2x 15W) | Actieradius 12/14m | Tafel-/Wandmodel | 355x155x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-M309-B2 |
| EAN / Barcode | 5407011592251 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

