Diverso by Diamond Stoomgrill | Gas | Oppervlak 330x470 (gietijzer) | 9kw | Piëzo Ontsteking | 410x630x430(h)mm
€1.325,00
€993,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Stoomgrill | Gas | Oppervlak 330x470 (gietijzer) | 9kw | Piëzo Ontsteking | 410x630x430(h)mm | 9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.325,00
U bespaart €331,25 (25%)
€993,75 excl. btw
€1.202,44 incl. btw
Of €400,81 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-GV64-41 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische stoomgrill Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met een hoogwaardige constructie die zorgt voor zeer comfortabel en efficiënt grillen, waarbij door het stoomsysteem zeer hoge kwaliteit, malsheid en smaak in de producten bewaard blijft.
Krachtige VerhittingDe stoomgrill heeft een grillrooster in hoogwaardig gietijzer met hoge thermische geleiding en verhitting vindt plaats door RVS branders met gestabiliseerde vlam, waarbij de gasklepregeling zorgt dat het vermogen eenvoudig kan worden ingesteld met de hittebestendige draaiknop. De piëzo-ontsteking zorgt daarbij voor comfortabel en veilig ontbranden, zonder dat een elektrische aansluiting of gedoe met aanstekers of lucifers nodig is.
De stoomgrill is verder standaard voorbereid op aardgas, maar voor optimale flexibiliteit is een ombouwset bijgesloten om het apparaat te kunnen laten aanpassen naar propaangas.
Efficiënte ConstructieDe behuizing en waterbak zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS en de uitneembare waterbak is onder de grill geplaatst, wat meerdere voordelen oplevert. Zo worden kookvocht, vet en kruimels in de waterbak opgevangen, voor eenvoudiger schoonmaken én minder rookontwikkeling tijdens het grillen. En daarnaast zorgt de constante stoomproductie door verdamping het water in de bak voor een significant beter grillresultaat.
Bovendien zijn losse RVS grillroosters beschikbaar die op het apparaat kunnen worden geplaatst, voor optimale flexibiliteit en gebruiksgemak!
Bestel de Diverso by Diamond Stoomgrill | Gas | Oppervlak 330x470 (Gietijzer) | 9kW | Piëzo Ontsteking | 410x630x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige VerhittingDe stoomgrill heeft een grillrooster in hoogwaardig gietijzer met hoge thermische geleiding en verhitting vindt plaats door RVS branders met gestabiliseerde vlam, waarbij de gasklepregeling zorgt dat het vermogen eenvoudig kan worden ingesteld met de hittebestendige draaiknop. De piëzo-ontsteking zorgt daarbij voor comfortabel en veilig ontbranden, zonder dat een elektrische aansluiting of gedoe met aanstekers of lucifers nodig is.
De stoomgrill is verder standaard voorbereid op aardgas, maar voor optimale flexibiliteit is een ombouwset bijgesloten om het apparaat te kunnen laten aanpassen naar propaangas.
Efficiënte ConstructieDe behuizing en waterbak zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS en de uitneembare waterbak is onder de grill geplaatst, wat meerdere voordelen oplevert. Zo worden kookvocht, vet en kruimels in de waterbak opgevangen, voor eenvoudiger schoonmaken én minder rookontwikkeling tijdens het grillen. En daarnaast zorgt de constante stoomproductie door verdamping het water in de bak voor een significant beter grillresultaat.
Bovendien zijn losse RVS grillroosters beschikbaar die op het apparaat kunnen worden geplaatst, voor optimale flexibiliteit en gebruiksgemak!
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Aardgas |
| Formaat bakoppervlak | B 330 x D 470 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Bediening | Analoog |
| Piëzo-ontsteking | Ja |
| Spatrand | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 9 kW |
| Gewicht | 35 kg |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 630 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diverso by Diamond Stoomgrill | Gas | Oppervlak 330x470 (Gietijzer) | 9kW | Piëzo Ontsteking | 410x630x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-GV64-41 |
| EAN / Barcode | 5407011591797 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

