Saro Semi-professionele Bak-/grillplaat | Gegroefd Oppervlak (rvs) | 80°c/320°c | 2.2kw (400v) | 540x350x180(h)mm
€775,00
€503,75
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Semi-professionele Bak-/grillplaat | Gegroefd Oppervlak (rvs) | 80°c/320°c | 2.2kw (400v) | 540x350x180(h)mm | 2.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€775,00
U bespaart €271,25 (35%)
€503,75 excl. btw
€609,54 incl. btw
Of €203,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 444-2001 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HOME S premium semi-professionele grill Saro is volledig uitgevoerd in RVS en biedt een temperatuurbereik 80°C/320°C, eenvoudig instelbaar met de stevige draaiknop. Dankzij de mogelijkheid om de grill als watergrill te gebruiken, door de verwijderbare opvanglade voor vet en kookvocht met water te vullen, wordt rookontwikkeling verminderd en blijft vlees extra sappig en mals.
De individueel verwarmde grillbars zorgen voor een gelijkmatige warmteverdeling en consistente bruining producten. De grill wordt geleverd met een bijpassende schoonmaakschraper en visfolie, zodat zowel het onderhoud als het bereiden delicate producten eenvoudig en efficiënt verloopt!
Let op, deze grill is niet bestemd voor (intensief) professioneel gebruik.
Bestel de Saro Semi-Professionele Bak-/Grillplaat | Gegroefd Oppervlak (RVS) | 80°C/320°C | 2.2kW (400V) | 540x350x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De individueel verwarmde grillbars zorgen voor een gelijkmatige warmteverdeling en consistente bruining producten. De grill wordt geleverd met een bijpassende schoonmaakschraper en visfolie, zodat zowel het onderhoud als het bereiden delicate producten eenvoudig en efficiënt verloopt!
Let op, deze grill is niet bestemd voor (intensief) professioneel gebruik.
Specificaties
| Type | Saro HOME S |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Afwerking bakoppervlak | Gegroefd |
| Temperatuurbereik | 80°C / 320°C |
| Bediening | Analoog |
| Spatrand | Nee |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Nee |
| Bijgesloten | Grillschrapers, visfolie |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 180 mm |
Bestel de Saro Semi-Professionele Bak-/Grillplaat | Gegroefd Oppervlak (RVS) | 80°C/320°C | 2.2kW (400V) | 540x350x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 444-2001 |
| EAN / Barcode | 4017337067442 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga
Grill 1-zone
-15% KORTING
Emga



