Diverso by Diamond Vapogrill | Elektrisch | Oppervlak 270x450 | 50°c/300°c | 4kw (400v) | 400x700x280(h)mm
€2.007,00
€1.505,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Vapogrill | Elektrisch | Oppervlak 270x450 | 50°c/300°c | 4kw (400v) | 400x700x280(h)mm | 4kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.007,00
U bespaart €501,75 (25%)
€1.505,25 excl. btw
€1.821,35 incl. btw
Of €607,12 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-EF14-E1 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (11 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vapogrill Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met een hoogwaardige constructie die zorgt voor zeer precies en efficiënt grillen, waarbij het grillen rechtstreeks op de verhittingselementen plaatsvindt. In combinatie met het stoomsysteem zorgt dit voor grillresultaten ongekend hoge kwaliteit, malsheid en smaak.
Krachtige VerhittingDe vapogrill heeft RVS verhittingselementen, met zéér korte opwarmtijd, waar rechstreeks op wordt gegrilld. In vergelijking met standaard stoomgrills zorgt dit unieke systeem zorgt nóg hogere kwaliteit grillresultaten, waarbij producten hun volle smaak behouden, uitdroging wordt voorkomen en vlees mals en sappig blijft met minimaal gewichtsverlies.
Het temperatuurbereik 50°C/300°C is eenvoudig thermostatisch instelbaar met de stevige hittebestendige draaiknop en het controlelampje zorgt voor extra veiligheid, omdat de status het apparaat op elk moment duidelijk zichtbaar is.
Hoogwaardige ConstructieDirect onder de kantelbare verhittingselementen is een verwijderbare RVS 1/1 GN-bak met hoogte 65 mm geplaatst, wat meerdere voordelen oplevert. Zo worden kookvocht, vet en kruimels in de waterbak opgevangen, voor eenvoudiger schoonmaken én minder rookontwikkeling tijdens het grillen. En daarnaast zorgt de constante stoomproductie door verdamping het water in de bak voor een significant beter grillresultaat.
Omdat een standaard 1/1 GN-bak is toegepast als waterbak, kan deze niet alleen eenvoudig worden verwijderd, maar kan deze ook in een vaatwasser worden gereinigd én kan de waterbak indien nodig of gewenst eenvoudig worden vervangen door een andere (voldoende hittebestendige) RVS 1/1 GN-bak met dezelfde hoogte.
Accessoires & ToebehorenVoor deze vapogrill zijn diverse accessoires en toebehoren apart verkrijgbaar, zoals een bijpassend open onderstel, diverse accessoires en toebehoren om het onderstel in te richten en zelfs een warmhoudkit om het onderstel een volwaardige warmhoudkast te maken!
Bestel de Diverso by Diamond Vapogrill | Elektrisch | Oppervlak 270x450 | 50°C/300°C | 4kW (400V) | 400x700x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige VerhittingDe vapogrill heeft RVS verhittingselementen, met zéér korte opwarmtijd, waar rechstreeks op wordt gegrilld. In vergelijking met standaard stoomgrills zorgt dit unieke systeem zorgt nóg hogere kwaliteit grillresultaten, waarbij producten hun volle smaak behouden, uitdroging wordt voorkomen en vlees mals en sappig blijft met minimaal gewichtsverlies.
Het temperatuurbereik 50°C/300°C is eenvoudig thermostatisch instelbaar met de stevige hittebestendige draaiknop en het controlelampje zorgt voor extra veiligheid, omdat de status het apparaat op elk moment duidelijk zichtbaar is.
Hoogwaardige ConstructieDirect onder de kantelbare verhittingselementen is een verwijderbare RVS 1/1 GN-bak met hoogte 65 mm geplaatst, wat meerdere voordelen oplevert. Zo worden kookvocht, vet en kruimels in de waterbak opgevangen, voor eenvoudiger schoonmaken én minder rookontwikkeling tijdens het grillen. En daarnaast zorgt de constante stoomproductie door verdamping het water in de bak voor een significant beter grillresultaat.
Omdat een standaard 1/1 GN-bak is toegepast als waterbak, kan deze niet alleen eenvoudig worden verwijderd, maar kan deze ook in een vaatwasser worden gereinigd én kan de waterbak indien nodig of gewenst eenvoudig worden vervangen door een andere (voldoende hittebestendige) RVS 1/1 GN-bak met dezelfde hoogte.
Accessoires & ToebehorenVoor deze vapogrill zijn diverse accessoires en toebehoren apart verkrijgbaar, zoals een bijpassend open onderstel, diverse accessoires en toebehoren om het onderstel in te richten en zelfs een warmhoudkit om het onderstel een volwaardige warmhoudkast te maken!
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Verhittingsoppervlak | B 270 x D 450 mm |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Spatrand | Nee |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Optie |
| Vermogen | 4 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 27 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 280 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diverso by Diamond Vapogrill | Elektrisch | Oppervlak 270x450 | 50°C/300°C | 4kW (400V) | 400x700x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-EF14-E1 |
| EAN / Barcode | 5407011590110 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


