Diverso by Diamond Vershoudfolie-verpakkingsmachine | Elektrisch | Foliebreedte 400mm | Verwarmd Plateau | 0.65kw (230v) | 485x600x140(h)mm
€347,00
€260,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Vershoudfolie-verpakkingsmachine | Elektrisch | Foliebreedte 400mm | Verwarmd Plateau | 0.65kw (230v) | 485x600x140(h)mm | 0.65kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€347,00
U bespaart €86,75 (25%)
€260,25 excl. btw
€314,90 incl. btw
Of €104,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-DFE4-45 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (20 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele verpakkingsmachine voor vershoudfolie Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met uitgebreide functionaliteit voor efficiënt verpakken producten en gerechten om deze langer vers te houden.
Efficiënt VerpakkenHet apparaat beschikt over een verwarmd plateau met regelbare thermostaat, waarbij de controlelampjes zorgen dat de status het apparaat op elk moment zichtbaar is, voor extra veiligheid en gebruikscomfort. Daarnaast zorgt het snijmechanisme met verwarmde draad dat de folie nauwkeurig kan worden gesneden, zonder scheve of onregelmatige scheurranden.
Degelijke ConstructieDe behuizing is gemaakt stevig RVS met rol- en ondersteuningsas in geanodiseerd aluminium, wat het apparaat niet alleen degelijk en robuust maakt, maar daarnaast zorgt voor betrouwbaar en consistent functioneren, ook op de lange termijn!
Let op, verpakkingsfolie is niet standaard bijgesloten; bijbehorende rollen verpakkingsfolie zijn apart verkrijgbaar (artikelnr. DIA-FE150-4A).
Bestel de Diverso by Diamond Vershoudfolie-Verpakkingsmachine | Elektrisch | Foliebreedte 400mm | Verwarmd Plateau | 0.65kW (230V) | 485x600x140(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënt VerpakkenHet apparaat beschikt over een verwarmd plateau met regelbare thermostaat, waarbij de controlelampjes zorgen dat de status het apparaat op elk moment zichtbaar is, voor extra veiligheid en gebruikscomfort. Daarnaast zorgt het snijmechanisme met verwarmde draad dat de folie nauwkeurig kan worden gesneden, zonder scheve of onregelmatige scheurranden.
Degelijke ConstructieDe behuizing is gemaakt stevig RVS met rol- en ondersteuningsas in geanodiseerd aluminium, wat het apparaat niet alleen degelijk en robuust maakt, maar daarnaast zorgt voor betrouwbaar en consistent functioneren, ook op de lange termijn!
Let op, verpakkingsfolie is niet standaard bijgesloten; bijbehorende rollen verpakkingsfolie zijn apart verkrijgbaar (artikelnr. DIA-FE150-4A).
Specificaties
| Capaciteit | Rolbreedte 400 mm |
|---|---|
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Aluminium, RVS |
| Aansluitwaarde | 0,65 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 6 kg |
| Breedte | 485 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 140 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Vershoudfolie-Verpakkingsmachine | Elektrisch | Foliebreedte 400mm | Verwarmd Plateau | 0.65kW (230V) | 485x600x140(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-DFE4-45 |
| EAN / Barcode | 5407011592794 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


