Diamond Onderstel | Maxima 700+ | Rvs | Open Kast | 1200x550x600(h)mm
€616,00
€462,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Onderstel | Maxima 700+ | Rvs | Open Kast | 1200x550x600(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€616,00
U bespaart €154,00 (25%)
€462,00 excl. btw
€559,02 incl. btw
Of €186,34 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | N17/BA12-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit RVS onderstel, met breedte 1200 mm, is speciaal geschikt om tafelmodel apparaten/units uit de MAXIMA 700+ kooklijn Diamond op te plaatsen en is uitgevoerd met open kast en stevige verstelbare RVS poten.
Op dit onderstel kan een apparaat/unit 1200 mm breed worden geplaatst of een combinatie meerdere apparaten/units die samen tot een breedte 1200 mm komen. En met de diverse beschikbare bijpassende accessoires en toebehoren uit de MAXIMA 700+ kooklijn, zoals deuren, geleiders, roosters, warmhoudkit en wielen kan het onderstel verder naar wens worden ingericht.
Let op, dit is geen universeel onderstel en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten/units.
Bestel de Diamond Onderstel | MAXIMA 700+ | RVS | Open Kast | 1200x550x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Op dit onderstel kan een apparaat/unit 1200 mm breed worden geplaatst of een combinatie meerdere apparaten/units die samen tot een breedte 1200 mm komen. En met de diverse beschikbare bijpassende accessoires en toebehoren uit de MAXIMA 700+ kooklijn, zoals deuren, geleiders, roosters, warmhoudkit en wielen kan het onderstel verder naar wens worden ingericht.
Let op, dit is geen universeel onderstel en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten/units.
Specificaties
| Serie | Diamond MAXIMA 700+ |
|---|---|
| Type | N17/BA12-N |
| Uitvoering | Open |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Optie |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Gewicht | 31 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 600 mm |
Bestel de Diamond Onderstel | MAXIMA 700+ | RVS | Open Kast | 1200x550x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | N17/BA12-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


