Diamond Wandkoeling | Dallas | Grijs/wit | 0°c/+2°c | Geforceerd | Draaideuren | 1000x710x1995(h)mm
€4.023,00
€3.017,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wandkoeling | Dallas | Grijs/wit | 0°c/+2°c | Geforceerd | Draaideuren | 1000x710x1995(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.023,00
U bespaart €1.005,75 (25%)
€3.017,25 excl. btw
€3.650,87 incl. btw
Of €1.216,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DS10/A7-P9B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De DALLAS wandkoelingen Diamond zijn perfect om gekoelde producten aantrekkelijk te etaleren en tegelijkertijd eenvoudig toegankelijk te houden voor (zelf)bediening.
De DALLAS-serie is verkrijgbaar in diverse breedtematen en met behuizing in zwart of (op bestelling) in grijs/wit, zodat voor diverse situaties en interieurstijlen een geschikte wandkoeling of combinatie wandkoelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren, de interne LED-verlichting boven en de interieurafwerking in geborsteld RVS zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud.
De 3 bijgeleverde plateaus zijn voorzien geïntegreerde prijskaarthouders, zodat deze eenvoudig prijs- en/of productinformatie kunnen worden voorzien, en ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de binnenruimte.
Krachtige KoelingDe wandkoeling is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en heeft een temperatuurbereik 0°C/+2°C met automatische ontdooiing, dubbele automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Zuinig & VerantwoordDe wandkoeling is geclassificeerd onder energielabel B, een relatief zuinige categorie, en daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Accessoires & ToebehorenVoor de DALLAS wandkoelingen zijn bovendien diverse accessoires en toebehoren beschikbaar, zoals aanvullende plateaus en goederenstops om te zorgen dat producten niet onbedoeld de plateaus kunnen vallen.
Bestel de Diamond Wandkoeling | DALLAS | Grijs/Wit | 0°C/+2°C | Geforceerd | Draaideuren | 1000x710x1995(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De DALLAS-serie is verkrijgbaar in diverse breedtematen en met behuizing in zwart of (op bestelling) in grijs/wit, zodat voor diverse situaties en interieurstijlen een geschikte wandkoeling of combinatie wandkoelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren, de interne LED-verlichting boven en de interieurafwerking in geborsteld RVS zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud.
De 3 bijgeleverde plateaus zijn voorzien geïntegreerde prijskaarthouders, zodat deze eenvoudig prijs- en/of productinformatie kunnen worden voorzien, en ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de binnenruimte.
Krachtige KoelingDe wandkoeling is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en heeft een temperatuurbereik 0°C/+2°C met automatische ontdooiing, dubbele automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Zuinig & VerantwoordDe wandkoeling is geclassificeerd onder energielabel B, een relatief zuinige categorie, en daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Accessoires & ToebehorenVoor de DALLAS wandkoelingen zijn bovendien diverse accessoires en toebehoren beschikbaar, zoals aanvullende plateaus en goederenstops om te zorgen dat producten niet onbedoeld de plateaus kunnen vallen.
Specificaties
| Serie | Diamond DALLAS |
|---|---|
| Type | DS10/A7-P9B |
| Materiaal | Plaatstaal (behuizing), ABS (zijwanden), RVS (intern) |
| Kleur / afwerking | Grijs/wit (extern), geborsteld (intern) |
| Binnenafmetingen | D 340/520 mm |
| Niveaus | 4 |
| Temperatuurbereik | 0°C / +2°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Aansluitwaarde | 0,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 138 kg |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 1995 mm |
Bestel de Diamond Wandkoeling | DALLAS | Grijs/Wit | 0°C/+2°C | Geforceerd | Draaideuren | 1000x710x1995(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DS10/A7-P9B |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


