Diverso by Diamond Stoomgrill | Elektrisch | Oppervlak 600x340 (rvs) | 7.5kw (400v) | 700x500x185(h)mm
€1.303,00
€977,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Stoomgrill | Elektrisch | Oppervlak 600x340 (rvs) | 7.5kw (400v) | 700x500x185(h)mm | 7.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.303,00
U bespaart €325,75 (25%)
€977,25 excl. btw
€1.182,47 incl. btw
Of €394,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DCLP-70 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische elektrische stoomgrill Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met een gebruiksvriendelijke constructie die zorgt voor zeer comfortabel en efficiënt grillen, waarbij door het stoomsysteem zeer hoge kwaliteit, malsheid en smaak in de producten bewaard blijft.
Krachtige VerhittingDe stoomgrill heeft een uitneembaar grillrooster in robuust RVS en elektrische verhitting verdeeld over 2 zones, waarbij het vermogen per zone onafhankelijk kan worden ingesteld in 12 stappen met de hittebestendige draaiknoppen.
Praktische ConstructieDe behuizing en waterbak zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS en de waterbak is onder de grill geplaatst, wat meerdere voordelen oplevert. Zo worden kookvocht, vet en kruimels in de waterbak opgevangen, voor eenvoudiger schoonmaken én minder rookontwikkeling tijdens het grillen. En daarnaast zorgt de constante stoomproductie door verdamping het water in de bak voor een significant beter grillresultaat.
Bestel de Diverso by Diamond Stoomgrill | Elektrisch | Oppervlak 600x340 (RVS) | 7.5kW (400V) | 700x500x185(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige VerhittingDe stoomgrill heeft een uitneembaar grillrooster in robuust RVS en elektrische verhitting verdeeld over 2 zones, waarbij het vermogen per zone onafhankelijk kan worden ingesteld in 12 stappen met de hittebestendige draaiknoppen.
Praktische ConstructieDe behuizing en waterbak zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS en de waterbak is onder de grill geplaatst, wat meerdere voordelen oplevert. Zo worden kookvocht, vet en kruimels in de waterbak opgevangen, voor eenvoudiger schoonmaken én minder rookontwikkeling tijdens het grillen. En daarnaast zorgt de constante stoomproductie door verdamping het water in de bak voor een significant beter grillresultaat.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | B 600 x D 340 mm |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Bediening | Analoog |
| Spatrand | Nee |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 7,5 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 22 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diverso by Diamond Stoomgrill | Elektrisch | Oppervlak 600x340 (RVS) | 7.5kW (400V) | 700x500x185(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DCLP-70 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

