Diamond Vacuümkookzakken | 1000 Stuks | 400x600x180(h)mm
€556,00
€417,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vacuümkookzakken | 1000 Stuks | 400x600x180(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€556,00
U bespaart €139,00 (25%)
€417,00 excl. btw
€504,57 incl. btw
Of €168,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | C10-3040-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Vacuümkookzakken | 1000 Stuks | 400x600x180(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 20,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- 10 verpakkingen 100 stuks.- Gladde vacuümkookzakken voor vacuümapparaten met koepel.- Dikte 90 micron (My).- Laskant op de kortste kant .- Maximale werkt° -40°C tot +121°C (laboratorisch getest)- Vervaardigt in polyéthyleen-polyamide (PE-PA), voeding gecertificeerd.Afmeting 400x600x180(h)mm
Gewicht 20 kg
Specificaties
| Breedte | 400mm |
|---|---|
| Diepte | 600mm |
| Hoogte | 180mm |
| Gewicht | 20Kg |
| Volume | 0.03 |
Bestel de Diamond Vacuümkookzakken | 1000 Stuks | 400x600x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | C10-3040-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

