Diamond Thermische Zal | Voor 3 Pizzadozen | ø450 mm | 480x480x200(h)mm
€136,00
€102,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Thermische Zal | Voor 3 Pizzadozen | ø450 mm | 480x480x200(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€136,00
U bespaart €34,00 (25%)
€102,00 excl. btw
€123,42 incl. btw
Of €41,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BT4520 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (9 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Thermische Zal | Voor 3 Pizzadozen | ø450 mm | 480x480x200(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Capaciteit: 3 dozen 450 mmUitvoering in waterdichte stof, isolatie tussen de twee om de temperatuur te garanderen, voorzien met 2 handgrepenAfmeting 480x480x200(h)mm
Specificaties
| Breedte | 480mm |
|---|---|
| Diepte | 480mm |
| Hoogte | 200mm |
| Gewicht | 0.3Kg |
| Volume | 0.01 |
Bestel de Diamond Thermische Zal | Voor 3 Pizzadozen | Ø450 mm | 480x480x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BT4520 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

