Diamond Thermische Zak | Voor 4-5 Pizza's | ø320mm | 350x350x200(h)mm
€96,00
€72,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Thermische Zak | Voor 4-5 Pizza's | ø320mm | 350x350x200(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€96,00
U bespaart €24,00 (25%)
€72,00 excl. btw
€87,12 incl. btw
Of €29,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BT3220 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (12 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Thermische Zak | Voor 4-5 Pizza's | ø320mm | 350x350x200(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Capaciteit: 4 tot 5 dozen 320 mmUitvoering in waterdichte stof, isolatie om de temperatuur te garanderen.Voorzien 2 handgrepen
Afmeting 350x350x200(h)mm
Specificaties
| Breedte | 350mm |
|---|---|
| Diepte | 350mm |
| Hoogte | 200mm |
| Gewicht | 0.3Kg |
| Volume | 0.01 |
Bestel de Diamond Thermische Zak | Voor 4-5 Pizza's | Ø320mm | 350x350x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BT3220 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


