Diamond Vrieskast | 500l | Wit | -12°c/-22°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 680x655x2090(h)mm
€2.196,00
€1.647,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vrieskast | 500l | Wit | -12°c/-22°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 680x655x2090(h)mm | 577x495x1684(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.196,00
U bespaart €549,00 (25%)
€1.647,00 excl. btw
€1.992,87 incl. btw
Of €664,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | ADD-50/DL-2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vrieskast met glasdeur Diamond biedt hoge kwaliteit en betrouwbaarheid tegen een aantrekkelijke prijs.
VentilatorondersteuningDe vrieskast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning door middel een ventilerende verdamper, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -12°C/-22°C met handmatige ontdooiing en analoge bediening voor eenvoudig instellen. De vrieskast maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Doordacht OntwerpDeze vrieskast heeft een dubbel beglaasde deur en interne LED-verlichting, zodat de inhoud altijd goed zichtbaar is. Het interieur is gemaakt wit gegoten ABS, het exterieur is gemaakt gelamineerd staal, en de deur geanodiseerd aluminium. Daarnaast heeft de deur een deurstop op 100° en heeft het een handig handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur is verder voorzien een slot en bovenop de vrieskast zit een lichtbak.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 2 wielen - voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat - als 2 stelpoten, zodat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Bestel de Diamond Vrieskast | 500L | Wit | -12°C/-22°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 680x655x2090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
VentilatorondersteuningDe vrieskast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning door middel een ventilerende verdamper, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -12°C/-22°C met handmatige ontdooiing en analoge bediening voor eenvoudig instellen. De vrieskast maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Doordacht OntwerpDeze vrieskast heeft een dubbel beglaasde deur en interne LED-verlichting, zodat de inhoud altijd goed zichtbaar is. Het interieur is gemaakt wit gegoten ABS, het exterieur is gemaakt gelamineerd staal, en de deur geanodiseerd aluminium. Daarnaast heeft de deur een deurstop op 100° en heeft het een handig handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur is verder voorzien een slot en bovenop de vrieskast zit een lichtbak.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 2 wielen - voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat - als 2 stelpoten, zodat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Specificaties
| Bruto inhoud | 500 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 577 x D 495 x H 1684 mm |
| Materiaal | Gelamineerd staal (extern), ABS kunststof(intern), aluminium (deurframe) |
| Kleur / afwerking | Wit (intern/extern), geanodiseerd (deurframe) |
| Temperatuurbereik | -12°C / -22°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | CFK-vrij polyurethaan |
| Bediening | Analoog |
| Niveaus | 7 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Rooster-/niveauformaat | 470 x 440 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Aansluitwaarde | 0,87 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 131 kg |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 655 mm |
| Hoogte | 2090 mm |
Bestel de Diamond Vrieskast | 500L | Wit | -12°C/-22°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 680x655x2090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | ADD-50/DL-2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


