Diamond Stoomgrill | Alpha 650 | Gas | Oppervlak 350x520 (gietijzer) | 7.5kw | 400x650x280/380(h)mm
€1.514,00
€1.135,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Stoomgrill | Alpha 650 | Gas | Oppervlak 350x520 (gietijzer) | 7.5kw | 400x650x280/380(h)mm | .5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.514,00
U bespaart €378,50 (25%)
€1.135,50 excl. btw
€1.373,96 incl. btw
Of €457,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | A65/CP-C4-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (26 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ALPHA 650 kooklijn Diamond is stijlvol, robuust, krachtig, betrouwbaar, ergonomisch en compleet. Het ontwerp profiteert Diamond's uitgebreide ervaring, waardoor de serie tot in het kleinste detail doordacht is ontworpen.
De ALPHA 650 kooklijn biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete professionele keuken kan worden ingericht!
Gas StoomgrillDeze tafelmodel stoomgrill op gas uit de ALPHA 650 kooklijn Diamond heeft een behuizing RVS en een grillrooster gietijzer. Het apparaat heeft RVS branders met gestabiliseerde vlam onder RVS kappen voor optimale, gelijkmatige warmteverdeling. Dankzij dit unieke verhittingsproces wordt rechtstreeks contact de branders met het voedsel vermeden, voor perfecte grillresultaten. En de grill wordt bediend door middel gasklepregeling met een stevige draaiknop.
Optimale PrestatiesDe stoomgrill beschikt over een waterreservoir met dubbele functie, waardoor vet en kookvocht wordt opgevangen voor minder dampontwikkeling en tegelijkertijd stoom wordt geproduceerd voor optimale grillprestaties. Ook is de stoomgrill te combineren met bijbehorend onderstel uit de Diamond ALPHA 650 kooklijn.
Bestel de Diamond Stoomgrill | ALPHA 650 | Gas | Oppervlak 350x520 (Gietijzer) | 7.5kW | 400x650x280/380(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De ALPHA 650 kooklijn biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete professionele keuken kan worden ingericht!
Gas StoomgrillDeze tafelmodel stoomgrill op gas uit de ALPHA 650 kooklijn Diamond heeft een behuizing RVS en een grillrooster gietijzer. Het apparaat heeft RVS branders met gestabiliseerde vlam onder RVS kappen voor optimale, gelijkmatige warmteverdeling. Dankzij dit unieke verhittingsproces wordt rechtstreeks contact de branders met het voedsel vermeden, voor perfecte grillresultaten. En de grill wordt bediend door middel gasklepregeling met een stevige draaiknop.
Optimale PrestatiesDe stoomgrill beschikt over een waterreservoir met dubbele functie, waardoor vet en kookvocht wordt opgevangen voor minder dampontwikkeling en tegelijkertijd stoom wordt geproduceerd voor optimale grillprestaties. Ook is de stoomgrill te combineren met bijbehorend onderstel uit de Diamond ALPHA 650 kooklijn.
Specificaties
| Serie | Diamond ALPHA 650 |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Gas |
| Formaat bakoppervlak | B 350 x D 520 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS AISI-304 |
| Onderstel | Optie |
| Vermogen | 7,5 kW / 6450 kCal/h |
| Gewicht | 34 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 280 / 380 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Stoomgrill | ALPHA 650 | Gas | Oppervlak 350x520 (Gietijzer) | 7.5kW | 400x650x280/380(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | A65/CP-C4-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


