Combisteel Slakkenhuis Afzuigmotor | 6000m³/u | Centrifugaal | 6.8a | 0.9kw (230v) | 395x491x526(h)mm
€365,00
€273,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Slakkenhuis Afzuigmotor | 6000m³/u | Centrifugaal | 6.8a | 0.9kw (230v) | 395x491x526(h)mm | .9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€365,00
U bespaart €91,25 (25%)
€273,75 excl. btw
€331,24 incl. btw
Of €110,41 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7085.0020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele slakkenhuis afzuigmotor CombiSteel zorgt voor optimale afzuiging met een capaciteit tot 6000 m³/uur en is geschikt voor diverse soorten toepassingen. De centrifugale afzuigmotor heeft een maximale rotatiesnelheid 900 RPM en een luchtafvoer Ø 400 mm.
De afzuigmotoren CombiSteel zijn bovendien perfect geschikt om met het zeer uitgebreide assortiment afzuigkappen ditzelfde hoogwaardige merk gecombineerd te worden!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Bestel de CombiSteel Slakkenhuis Afzuigmotor | 6000m³/u | Centrifugaal | 6.8A | 0.9kW (230V) | 395x491x526(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzuigmotoren CombiSteel zijn bovendien perfect geschikt om met het zeer uitgebreide assortiment afzuigkappen ditzelfde hoogwaardige merk gecombineerd te worden!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Type | CombiSteel AFM-10-10-1200 |
|---|---|
| Uitvoering | Slakkenhuis |
| Motortype | Centrifugaal |
| Afzuigcapaciteit | 6000 m³/uur |
| Luchtafvoer | Ø 400 mm |
| Aansluitwaarde | 0,9 kW / 6,8 A |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 395 mm |
| Diepte | 491 mm |
| Hoogte | 526 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Slakkenhuis Afzuigmotor | 6000m³/u | Centrifugaal | 6.8A | 0.9kW (230V) | 395x491x526(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7085.0020 |
| EAN / Barcode | 6153300707781 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






