Combisteel Bain-marie Wagen | Elektrisch | 2x 1/1 GN | 30°c/90°c | 2kw (230v) | Aftapkranen | 850x650x840(h)mm
€1.290,00
€967,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bain-marie Wagen | Elektrisch | 2x 1/1 GN | 30°c/90°c | 2kw (230v) | Aftapkranen | 850x650x840(h)mm | 2kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.290,00
U bespaart €322,50 (25%)
€967,50 excl. btw
€1.170,68 incl. btw
Of €390,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7178.1155 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze bain-marie-wagen CombiSteel is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en heeft 2 aparte kuipen met ieder capaciteit voor 1/1 GN. Bovendien is in het onderstel een geleiderframe verwerkt met 2 niveaus met capaciteot voor 2x 1/1 GN per niveau, waar bijvoorbeeld eenvoudig lege GN-bakken kunnen worden opgeslagen.
De kuipen kunnen onafhankelijk elkaar worden ingesteld met een temperatuurbereik 30°C/90°C, praktische draaiknopbediening en iedere kuip een eigen verlichte aan-/uitschakelaar en indicatorlampje, waarmee de status per kuip op ieder moment zichtbaar is, voor optimaal gebruiksgemak.
Beide kuipen hebben een eigen aftapkraan, wat samen met de afgeronde hoeken en gladde oppervlakken voor eenvoudig legen en schoonmaken zorgt. Daarnaast zorgen de stevige geremde zwenkwielen samen met de RVS handgreep voor eenvoudig verplaatsen en zijn de hoeken stootbeveiliging voorzien!
Bestel de CombiSteel Bain-Marie Wagen | Elektrisch | 2x 1/1 GN | 30°C/90°C | 2kW (230V) | Aftapkranen | 850x650x840(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De kuipen kunnen onafhankelijk elkaar worden ingesteld met een temperatuurbereik 30°C/90°C, praktische draaiknopbediening en iedere kuip een eigen verlichte aan-/uitschakelaar en indicatorlampje, waarmee de status per kuip op ieder moment zichtbaar is, voor optimaal gebruiksgemak.
Beide kuipen hebben een eigen aftapkraan, wat samen met de afgeronde hoeken en gladde oppervlakken voor eenvoudig legen en schoonmaken zorgt. Daarnaast zorgen de stevige geremde zwenkwielen samen met de RVS handgreep voor eenvoudig verplaatsen en zijn de hoeken stootbeveiliging voorzien!
Specificaties
| Verwarming | Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit | 2x 1/1 GN (≤ H 150 mm) |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | 4x 1/1 GN |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 61 kg |
| Breedte | 850 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 840 mm |
Bestel de CombiSteel Bain-Marie Wagen | Elektrisch | 2x 1/1 GN | 30°C/90°C | 2kW (230V) | Aftapkranen | 850x650x840(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7178.1155 |
| EAN / Barcode | 6153301186189 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







