Combisteel Koel-/vrieswerkbank | 265l | 2 Laden (6x 1/1 Gn) | -18°c/-21°c & +1°c/+4°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1230x700x865(h)mm
€3.440,00
€2.580,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koel-/vrieswerkbank | 265l | 2 Laden (6x 1/1 Gn) | -18°c/-21°c & +1°c/+4°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1230x700x865(h)mm | 1000x565x470(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.440,00
U bespaart €860,00 (25%)
€2.580,00 excl. btw
€3.121,80 incl. btw
Of €1.040,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0245 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze praktische koel-/vrieswerkbank CombiSteel wissel je eenvoudig tussen koelen of vriezen. De werkbank heeft een temperatuurbereik -18°C/-21°C of +1°C/+4°C, wat ervoor zorgt dat het apparaat heel flexibel inzetbaar is en kan worden gebruikt voor een grote variëteit aan producten.
Onafhankelijk InstelbaarDe laden zijn ieder onafhankelijk instelbaar met eigen bedieningspaneel, zodat je niet alleen per lade een specifieke temperatuur kunt instellen, maar zelfs de ene lade kunt gebruiken om te vriezen en de andere om te koelen!
Optimaal GebruiksgemakDe standaard wielen en 2 laden met ieder capaciteit voor 3x 1/1 GN-formaat (totaal 6x 1/1 GN) dragen aan de flexibiliteit het apparaat. En door de stevige en hittebestendige bovenkant kunnen er ook (verwarmde) apparaten op worden gebruikt, zoals ovens, bakplaten, etc.
Krachtige KoelingDe digitale bediening, automatische ontdooiing en krachtige geforceerde koeling zorgen voor optimale prestaties en een constante, gelijkmatige temperatuur. Door de geforceerde koeling is de binnenruimte na openen weer zo snel mogelijk terug op de ingestelde temperatuur.
Bovendien is het apparaat geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen - tot wel 40°C - en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Bestel de CombiSteel Koel-/Vrieswerkbank | 265L | 2 Laden (6x 1/1 GN) | -18°C/-21°C & +1°C/+4°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1230x700x865(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Onafhankelijk InstelbaarDe laden zijn ieder onafhankelijk instelbaar met eigen bedieningspaneel, zodat je niet alleen per lade een specifieke temperatuur kunt instellen, maar zelfs de ene lade kunt gebruiken om te vriezen en de andere om te koelen!
Optimaal GebruiksgemakDe standaard wielen en 2 laden met ieder capaciteit voor 3x 1/1 GN-formaat (totaal 6x 1/1 GN) dragen aan de flexibiliteit het apparaat. En door de stevige en hittebestendige bovenkant kunnen er ook (verwarmde) apparaten op worden gebruikt, zoals ovens, bakplaten, etc.
Krachtige KoelingDe digitale bediening, automatische ontdooiing en krachtige geforceerde koeling zorgen voor optimale prestaties en een constante, gelijkmatige temperatuur. Door de geforceerde koeling is de binnenruimte na openen weer zo snel mogelijk terug op de ingestelde temperatuur.
Bovendien is het apparaat geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen - tot wel 40°C - en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Specificaties
| Bruto inhoud | 265 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1000 x D 565 x H 470 mm |
| Deur(en) | Nee |
| Lade(n) | 2 (3x 1/1 GN per lade, max. 150 mm hoog) |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | -18°C/-21°C of +1°C/+4°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (140 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | G |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 10,17 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3712 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 154 kg |
| Breedte | 1230 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 865 mm |
Bestel de CombiSteel Koel-/Vrieswerkbank | 265L | 2 Laden (6x 1/1 GN) | -18°C/-21°C & +1°C/+4°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1230x700x865(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0245 |
| EAN / Barcode | 7422242972915 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






