Combisteel Bain-marie | Entry 700 | Elektrisch | 1/1 GN | 0°c/85°c | 2kw (230v) | Aftapkraan | Gesloten Onderkast | 400x700x880/920(h)mm
€1.150,00
€862,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bain-marie | Entry 700 | Elektrisch | 1/1 GN | 0°c/85°c | 2kw (230v) | Aftapkraan | Gesloten Onderkast | 400x700x880/920(h)mm | 2kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.150,00
U bespaart €287,50 (25%)
€862,50 excl. btw
€1.043,63 incl. btw
Of €347,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7545.0035 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ENTRY 700 kooklijn CombiSteel biedt eenvoudige robuuste basisapparatuur voor professionele keukens tegen een voordelige prijs. De kooklijn is hierdoor perfect voor kleinere of beginnende keukens, waarbij met de verschillende beschikbare apparaten en modules een inrichting voor alle basisbehoeften een professionele keuken kan worden samengesteld.
Staande Bain-MarieDeze staande elektrische bain-marie op gesloten onderkast heeft een robuuste constructie met naadloze RVS kuip en afgeronde hoeken, wat samen met de aftapkraan in de onderkast voor eenvoudig legen en reinigen zorgt.
De elektrische verwarming met temperatuurbereik 0°C/85°C is thermostatisch regelbaar met de stevige hittebestendige draaiknop, met daarnaast een indicatorlampje om eenvoudig de status het apparaat te kunnen zien, voor veilig en comfortabel gebruik.
De bain-marie heeft een interne maat 1/1 GN en wordt bovendien geleverd inclusief 3 bijpassende RVS 1/3 GN-bakken met deksels!
Bestel de CombiSteel Bain-Marie | ENTRY 700 | Elektrisch | 1/1 GN | 0°C/85°C | 2kW (230V) | Aftapkraan | Gesloten Onderkast | 400x700x880/920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Staande Bain-MarieDeze staande elektrische bain-marie op gesloten onderkast heeft een robuuste constructie met naadloze RVS kuip en afgeronde hoeken, wat samen met de aftapkraan in de onderkast voor eenvoudig legen en reinigen zorgt.
De elektrische verwarming met temperatuurbereik 0°C/85°C is thermostatisch regelbaar met de stevige hittebestendige draaiknop, met daarnaast een indicatorlampje om eenvoudig de status het apparaat te kunnen zien, voor veilig en comfortabel gebruik.
De bain-marie heeft een interne maat 1/1 GN en wordt bovendien geleverd inclusief 3 bijpassende RVS 1/3 GN-bakken met deksels!
Specificaties
| Serie | CombiSteel ENTRY 700 |
|---|---|
| Uitvoering | Staand model |
| Verwarming | Elektrisch |
| Capaciteit | 1/1 GN (≤ H 150 mm) |
| Temperatuurbereik | 0°C / 85°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Draaideur |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 33 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 880 / 920 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Bain-Marie | ENTRY 700 | Elektrisch | 1/1 GN | 0°C/85°C | 2kW (230V) | Aftapkraan | Gesloten Onderkast | 400x700x880/920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7545.0035 |
| EAN / Barcode | 6153305369335 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Gas Kookunit 2 Br. 7kw
-25% KORTING
Combisteel




