Combisteel Supermarkt Vrieskist | 1040l | Grijs | -18°c/-22°c | Statisch | Schuifdeksels | 2500x850x870(h)mm
€2.725,00
€2.043,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Supermarkt Vrieskist | 1040l | Grijs | -18°c/-22°c | Statisch | Schuifdeksels | 2500x850x870(h)mm | 2353x691x733(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.725,00
U bespaart €681,25 (25%)
€2.043,75 excl. btw
€2.472,94 incl. btw
Of €824,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.2675 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vrieskist CombiSteel is zeer geschikt voor gebruik in supermarkten en andere omgevingen waar de inhoud goed zichtbaar en eenvoudig toegankelijk moet zijn voor (zelf)bediening.
Deze serie is beschikbaar in verschillende formaten, welke zelfs tot complete eilandopstellingen kunnen worden gecombineerd in combinatie met een speciaal beschikbare uitvoering voor aan de kopse kanten, zodat er voor elke situatie en inrichting een perfecte supermarktvrieskist of combinatie vrieskisten verkrijgbaar is.
Perfecte PresentatieDoor het grote glasoppervlak in de licht gebogen schuifdeksels en de interne LED-verlichting is de inhoud altijd goed zichtbaar en springt deze direct in het oog. Daarnaast zorgen de strakke grijze afwerking en het gebogen glas voor een luxe uitstraling.
Effectieve KoelingDe vrieskist is uitgevoerd met statische koeling en heeft een temperatuurbereik -18°C/-22°C met automatische ontdooiing. De temperatuur is eenvoudig in te stellen met de intuïtieve digitale bediening met helder LED-display, waarop de interne temperatuur continu duidelijk wordt weergegeven. Het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskist wordt stekkerklaar geleverd inclusief 5 verdelers, voor flexibele inrichting de binnenruimte, en de stootstrips aan de voorkant beschermen het apparaat tegen schade door bijvoorbeeld winkelwagens en karren.
EilandopstellingOm een eilandopstelling perfect te kunnen inrichten en koppelen, zijn er niet alleen speciale vrieskisten in kop-element uitvoering beschikbaar, maar ook koppelstukken om met óf zonder kop-element vrieskist een keurig afgewerkte eilandopstelling te kunnen creëren. Daarbij kunnen de vrieskisten rug-tegen-rug worden geplaatst en gekoppeld, zonder dat de luchtcirculatie rond de apparaten wordt geblokkeerd!
Bestel de CombiSteel Supermarkt Vrieskist | 1040L | Grijs | -18°C/-22°C | Statisch | Schuifdeksels | 2500x850x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze serie is beschikbaar in verschillende formaten, welke zelfs tot complete eilandopstellingen kunnen worden gecombineerd in combinatie met een speciaal beschikbare uitvoering voor aan de kopse kanten, zodat er voor elke situatie en inrichting een perfecte supermarktvrieskist of combinatie vrieskisten verkrijgbaar is.
Perfecte PresentatieDoor het grote glasoppervlak in de licht gebogen schuifdeksels en de interne LED-verlichting is de inhoud altijd goed zichtbaar en springt deze direct in het oog. Daarnaast zorgen de strakke grijze afwerking en het gebogen glas voor een luxe uitstraling.
Effectieve KoelingDe vrieskist is uitgevoerd met statische koeling en heeft een temperatuurbereik -18°C/-22°C met automatische ontdooiing. De temperatuur is eenvoudig in te stellen met de intuïtieve digitale bediening met helder LED-display, waarop de interne temperatuur continu duidelijk wordt weergegeven. Het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskist wordt stekkerklaar geleverd inclusief 5 verdelers, voor flexibele inrichting de binnenruimte, en de stootstrips aan de voorkant beschermen het apparaat tegen schade door bijvoorbeeld winkelwagens en karren.
EilandopstellingOm een eilandopstelling perfect te kunnen inrichten en koppelen, zijn er niet alleen speciale vrieskisten in kop-element uitvoering beschikbaar, maar ook koppelstukken om met óf zonder kop-element vrieskist een keurig afgewerkte eilandopstelling te kunnen creëren. Daarbij kunnen de vrieskisten rug-tegen-rug worden geplaatst en gekoppeld, zonder dat de luchtcirculatie rond de apparaten wordt geblokkeerd!
Specificaties
| Bruto inhoud | 1040 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 2353 x D 691 x H 733 mm |
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 70 mm |
| Bijgesloten manden | Nee |
| Bijgesloten verdelers | 5 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deksel(s) | Schuifdeksels (glas) |
| Dekselvorm | Gebogen |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 121 kg |
| Breedte | 2500 mm |
| Diepte | 850 mm |
| Hoogte | 870 mm |
Bestel de CombiSteel Supermarkt Vrieskist | 1040L | Grijs | -18°C/-22°C | Statisch | Schuifdeksels | 2500x850x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.2675 |
| EAN / Barcode | 6153303424425 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






