Combisteel Vrieskast | 920l | Wit | -18°c/-24°c | Geforceerd | Klapdeuren | 1370x720x1990(h)mm
€3.250,00
€2.437,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieskast | 920l | Wit | -18°c/-24°c | Geforceerd | Klapdeuren | 1370x720x1990(h)mm | 1250x580x1270(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.250,00
U bespaart €812,50 (25%)
€2.437,50 excl. btw
€2.949,38 incl. btw
Of €983,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0159 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strakke vrieskast CombiSteel is uitgevoerd met zowel binnen als buiten een nette witte afwerking en deuromlijstingen in geborsteld aluminium.
Aantrekkelijke PresentatieDe witte binnenafwerking zorgt samen met het grote glasoppervlak in de deuren en de interne LED-verlichting dat de inhoud de vrieskast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-24°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en heeft de vrieskast 60 mm dikke isolatie voor optimaal temperatuurbehoud en minder energieverbruik.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien stelpoten voor stabielere plaatsing en afsluitbare deuren, voor optimaal gebruiksgemak. En daarnaast wordt de vrieskast stekkerklaar geleverd inclusief 5 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 920L | Wit | -18°C/-24°C | Geforceerd | Klapdeuren | 1370x720x1990(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieDe witte binnenafwerking zorgt samen met het grote glasoppervlak in de deuren en de interne LED-verlichting dat de inhoud de vrieskast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-24°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en heeft de vrieskast 60 mm dikke isolatie voor optimaal temperatuurbehoud en minder energieverbruik.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien stelpoten voor stabielere plaatsing en afsluitbare deuren, voor optimaal gebruiksgemak. En daarnaast wordt de vrieskast stekkerklaar geleverd inclusief 5 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Specificaties
| Bruto inhoud | 920 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1250 x D 580 x H 1270 mm |
| Materiaal | Gelakt staal |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | -18°C / -24°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (150 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 10 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | B 609 x D 432 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 glasdeuren |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 21,8 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 7961 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 227 kg |
| Breedte | 1370 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte | 1990 mm |
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 920L | Wit | -18°C/-24°C | Geforceerd | Klapdeuren | 1370x720x1990(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0159 |
| EAN / Barcode | 6153302414465 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



