Combisteel Deegmenger | 10l | Cap. 4kg | 0.95kw | 315x600x630(h)mm
€875,00
€656,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Deegmenger | 10l | Cap. 4kg | 0.95kw | 315x600x630(h)mm | 0.95kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€875,00
U bespaart €218,75 (25%)
€656,25 excl. btw
€794,06 incl. btw
Of €264,69 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7062.0105 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Bruto inhoud | 10L |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 0.95 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 70 kg |
| Breedte | 315 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 630 mm |
Bestel de CombiSteel Deegmenger | 10L | Cap. 4kg | 0.95kW | 315x600x630(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7062.0105 |
| EAN / Barcode | 7422242979983 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


