Combisteel Deegmenger | 15kg/25l | 2 Snelheden | Vaste Kop + Kom | 0.9kw (400v) | 400x800x950(h)mm
€3.215,00
€2.411,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Deegmenger | 15kg/25l | 2 Snelheden | Vaste Kop + Kom | 0.9kw (400v) | 400x800x950(h)mm | 0.9kW
GRATIS VERZENDING
€3.215,00
U bespaart €803,75 (25%)
€2.411,25 excl. btw
€2.917,61 incl. btw
Of €972,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7061.0105 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze deegmenger CombiSteel is ontworpen voor het efficiënt verwerken deeg, ideaal voor bakkerijen en pizzeria’s. Met een capaciteit 25 liter en een krachtige motor, biedt deze deegmenger de perfecte combinatie kracht en duurzaamheid om zware deegsoorten soepel te kneden.
Dankzij het stevige ontwerp is de machine bestand tegen intensief gebruik en eenvoudig schoon te maken. De vaste mengkom en het gebruiksvriendelijke bedieningspaneel zorgen voor een vlotte werking, zodat je snel en consistent resultaten behaalt.
Bestel de CombiSteel Deegmenger | 15kg/25L | 2 Snelheden | Vaste Kop + Kom | 0.9kW (400V) | 400x800x950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij het stevige ontwerp is de machine bestand tegen intensief gebruik en eenvoudig schoon te maken. De vaste mengkom en het gebruiksvriendelijke bedieningspaneel zorgen voor een vlotte werking, zodat je snel en consistent resultaten behaalt.
Specificaties
| Kantelbare kop | Nee |
|---|---|
| Afneembare kom | Nee |
| Capaciteit/bruto inhoud | 15 kg / 25 liter |
| Snelheid/-heden | 2 |
| Timer | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Wielen | Ja |
| Bijgesloten | Kneedhaak |
| Aansluitwaarde | 0,9 kW |
| Voeding | 380 - 415 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 120 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 950 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Deegmenger | 15kg/25L | 2 Snelheden | Vaste Kop + Kom | 0.9kW (400V) | 400x800x950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7061.0105 |
| EAN / Barcode | 6153300058012 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





