Combisteel Supermarkt Vrieskist | 1005l | Wit | -18°c/-23°c | Statisch | Schuifdeksels | 2124x952x894(h)mm
€2.270,00
€1.702,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Supermarkt Vrieskist | 1005l | Wit | -18°c/-23°c | Statisch | Schuifdeksels | 2124x952x894(h)mm | 1976x780x590(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.270,00
U bespaart €567,50 (25%)
€1.702,50 excl. btw
€2.060,03 incl. btw
Of €686,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7072.0055 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (10 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vrieskist CombiSteel is zeer geschikt voor gebruik in supermarkten en andere situaties waar de inhoud goed zichtbaar en eenvoudig toegankelijk moet zijn voor bijvoorbeeld zelfbediening.
En deze serie is beschikbaar in verschillende formaten in zwarte en witte uitvoeringen, welke zelfs tot complete eilandopstellingen kunnen worden gecombineerd, zodat er voor elke situatie en inrichting een perfecte vrieskist of combinatie vrieskisten verkrijgbaar is.
Perfecte PresentatieDoor het grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting is de inhoud namelijk altijd goed zichtbaar en springt deze direct in het oog. Daarnaast zorgt de hoogwaardige afwerking en het gebogen glas voor een luxe uitstraling.
Doordacht OntwerpDe vrieskist is uitgevoerd met witte afwerking en heeft statische koeling met een temperatuurbereik -18°C/-23°C met handmatige ontdooiing. De temperatuur is eenvoudig in te stellen met de intuïtieve digitale bediening met helder LED-display, waarmee de interne temperatuur eenvoudig mee kan worden gemonitord. Het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskist wordt stekkerklaar geleverd inclusief verdelers, voor flexibele inrichting, en de stootstrips aan de voorkant beschermen het apparaat tegen schade door bijvoorbeeld winkelwagens en karren.
Accessoires & ToebehorenVoor deze serie vrieskisten CombiSteel zijn aanvullende accessoires als manden en verdelers los verkrijgbaar. En ook zijn er kop-elementen en verbindingsstukken om de vrieskisten eenvoudig te combineren tot complete en keurig afgewerkte eilandopstellingen!
Bestel de CombiSteel Supermarkt Vrieskist | 1005L | Wit | -18°C/-23°C | Statisch | Schuifdeksels | 2124x952x894(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
En deze serie is beschikbaar in verschillende formaten in zwarte en witte uitvoeringen, welke zelfs tot complete eilandopstellingen kunnen worden gecombineerd, zodat er voor elke situatie en inrichting een perfecte vrieskist of combinatie vrieskisten verkrijgbaar is.
Perfecte PresentatieDoor het grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting is de inhoud namelijk altijd goed zichtbaar en springt deze direct in het oog. Daarnaast zorgt de hoogwaardige afwerking en het gebogen glas voor een luxe uitstraling.
Doordacht OntwerpDe vrieskist is uitgevoerd met witte afwerking en heeft statische koeling met een temperatuurbereik -18°C/-23°C met handmatige ontdooiing. De temperatuur is eenvoudig in te stellen met de intuïtieve digitale bediening met helder LED-display, waarmee de interne temperatuur eenvoudig mee kan worden gemonitord. Het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskist wordt stekkerklaar geleverd inclusief verdelers, voor flexibele inrichting, en de stootstrips aan de voorkant beschermen het apparaat tegen schade door bijvoorbeeld winkelwagens en karren.
Accessoires & ToebehorenVoor deze serie vrieskisten CombiSteel zijn aanvullende accessoires als manden en verdelers los verkrijgbaar. En ook zijn er kop-elementen en verbindingsstukken om de vrieskisten eenvoudig te combineren tot complete en keurig afgewerkte eilandopstellingen!
Specificaties
| Bruto inhoud | 1005 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1976 x D 780 x H 590 |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | -18°C / -23°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 (110 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 71 mm |
| Bijgesloten manden | Nee |
| Bijgesloten verdelers | 3 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deksel(s) | Schuifdeksels (glas) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 55 dB(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 7,3 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2665 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,38 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 150 kg |
| Breedte | 2124 mm |
| Diepte | 952 mm |
| Hoogte | 894 mm |
Bestel de CombiSteel Supermarkt Vrieskist | 1005L | Wit | -18°C/-23°C | Statisch | Schuifdeksels | 2124x952x894(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7072.0055 |
| EAN / Barcode | 7422242969939 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



