Combisteel Spoeltafelblad | 1 Spoelbak (rechts) + Afdruipvlak | Incl. Sifon + Standpijp | 1200x600mm
€360,00
€270,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Spoeltafelblad | 1 Spoelbak (rechts) + Afdruipvlak | Incl. Sifon + Standpijp | 1200x600mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€360,00
U bespaart €90,00 (25%)
€270,00 excl. btw
€326,70 incl. btw
Of €108,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.1315 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De losse spoeltafelbladen CombiSteel zijn ideaal voor het zelf inrichten een spoelkeuken, aanrechtruimte of andere (sanitaire) ruimte waar een volledige spoeltafel niet direct praktisch of gewenst is.
De spoeltafelbladen bieden een ruime keuze aan uitvoeringen met diepte 600 of 700 mm, diverse breedtematen en verschillende indelingen met één of twee spoelbakken, afdruipvlakken en ga zo maar door. Bovendien zijn geen kraangaten voorgeboord, zodat de locatie daarvan volledig naar wens kan worden gekozen.
De bladen zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking, waarbij de gladde oppervlakken en afgeronde hoeken voor eenvoudig schoonmaken zorgen. Alle uitvoeringen hebben bovendien een achteropstand, zodat er geen water achter het blad kan stromen, en worden zéér compleet geleverd inclusief sifon én standpijp.
Let op, op de productafbeelding wordt de locatie het afvoergat in de spoelbak niet weergegeven; zie hiervoor de technische tekening.
Bestel de CombiSteel Spoeltafelblad | 1 Spoelbak (Rechts) + Afdruipvlak | Incl. Sifon + Standpijp | 1200x600mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De spoeltafelbladen bieden een ruime keuze aan uitvoeringen met diepte 600 of 700 mm, diverse breedtematen en verschillende indelingen met één of twee spoelbakken, afdruipvlakken en ga zo maar door. Bovendien zijn geen kraangaten voorgeboord, zodat de locatie daarvan volledig naar wens kan worden gekozen.
De bladen zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking, waarbij de gladde oppervlakken en afgeronde hoeken voor eenvoudig schoonmaken zorgen. Alle uitvoeringen hebben bovendien een achteropstand, zodat er geen water achter het blad kan stromen, en worden zéér compleet geleverd inclusief sifon én standpijp.
Let op, op de productafbeelding wordt de locatie het afvoergat in de spoelbak niet weergegeven; zie hiervoor de technische tekening.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 1200 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Bladdikte | 40 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Spoelbak(ken) | 1 (rechts) |
| Spoelbakformaat | B 500 x D 400 x H 250 mm |
| Afdruipvlak | Links |
| Kraangat(en) | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Gewicht | 26 kg |
| Bijgesloten | Sifon, standpijp |
Bestel de CombiSteel Spoeltafelblad | 1 Spoelbak (Rechts) + Afdruipvlak | Incl. Sifon + Standpijp | 1200x600mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.1315 |
| EAN / Barcode | 7435137875802 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




