Combisteel Spoeltafel | Prime | Rvs | 1 Spoelbak (rechts) + Afdruipvlak | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 1200x600x850(h)mm
€675,00
€506,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Spoeltafel | Prime | Rvs | 1 Spoelbak (rechts) + Afdruipvlak | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 1200x600x850(h)mm
GRATIS VERZENDING
€675,00
U bespaart €168,75 (25%)
€506,25 excl. btw
€612,56 incl. btw
Of €204,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7452.0405 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze demontabele spoeltafel uit de PRIME serie CombiSteel is gemaakt hoogwaardig RVS en biedt optimale hygiëne en duurzaamheid voor horecagelegenheden zoals restaurants, cafés en cateringbedrijven.
Stevige ConstructieHet werkblad is gemaakt sterk RVS, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een stabiel afdruipvlak naast de praktische spoelbak en daarnaast beschikt de spoeltafel over een handig bodemschap voor extra bergruimte.
Optimaal GebruiksgemakDe hoge achteropstand zorgt ervoor dat er geen water achter de spoeltafel kan vallen voor extra hygiëne. De stelpoten maken het mogelijk om de spoeltafel ook op een enigszins oneven ondergrond te plaatsen, en zodat de tafel niet kan wiebelen tijdens gebruik.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een spoeltafel in ander formaat zijn.
Bestel de CombiSteel Spoeltafel | PRIME | RVS | 1 Spoelbak (Rechts) + Afdruipvlak | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 1200x600x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Stevige ConstructieHet werkblad is gemaakt sterk RVS, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een stabiel afdruipvlak naast de praktische spoelbak en daarnaast beschikt de spoeltafel over een handig bodemschap voor extra bergruimte.
Optimaal GebruiksgemakDe hoge achteropstand zorgt ervoor dat er geen water achter de spoeltafel kan vallen voor extra hygiëne. De stelpoten maken het mogelijk om de spoeltafel ook op een enigszins oneven ondergrond te plaatsen, en zodat de tafel niet kan wiebelen tijdens gebruik.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een spoeltafel in ander formaat zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRIME |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte(n) | 1200 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Nee |
| Bodemschap | Ja |
| Spoelbak(ken) | 1 (rechts) |
| Spoelbakformaat | B 500 x D 400 x H 250 mm |
| Afdruipvlak | Links |
| Kraangat(en) | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Afvalverwerkingsgat | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 41 kg |
Bestel de CombiSteel Spoeltafel | PRIME | RVS | 1 Spoelbak (Rechts) + Afdruipvlak | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 1200x600x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7452.0405 |
| EAN / Barcode | 7435137910909 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



