Combisteel Koelvitrine | 420l | Zwart | +4°c/+12°c | 4 Schappen | 937x800x1400(h)mm
€4.720,00
€3.540,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 420l | Zwart | +4°c/+12°c | 4 Schappen | 937x800x1400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.720,00
U bespaart €1.180,00 (25%)
€3.540,00 excl. btw
€4.283,40 incl. btw
Of €1.427,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7486.0090 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Koelvitrine Nero 1.0
Kleur zwart
Met 3 glazen planchetten
Totaal 4 schappen (incl. bodem)
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,42
Koelmiddel R290
Temperatuurbereik +4°C/+12°C
Bruto-capaciteit 1,56 m2 (ca. 420 liter)
Geforceerde koeling
Niet verrijdbaar
LED verlichting
Rechte uitvoering
Ontdooisysteem automatisch
Max. omg. temp (°C) 25
Stroomverbruik (kW/24h) 10
Gewicht bruto (kg) 240
Breedte 937 mm
Diepte 800 mm
Hoogte 1400 mm
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 420L | Zwart | +4°C/+12°C | 4 Schappen | 937x800x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Kleur zwart
Met 3 glazen planchetten
Totaal 4 schappen (incl. bodem)
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,42
Koelmiddel R290
Temperatuurbereik +4°C/+12°C
Bruto-capaciteit 1,56 m2 (ca. 420 liter)
Geforceerde koeling
Niet verrijdbaar
LED verlichting
Rechte uitvoering
Ontdooisysteem automatisch
Max. omg. temp (°C) 25
Stroomverbruik (kW/24h) 10
Gewicht bruto (kg) 240
Breedte 937 mm
Diepte 800 mm
Hoogte 1400 mm
Specificaties
| Breedte | 937mm |
|---|---|
| Diepte | 800mm |
| Hoogte | 1400mm |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 10 |
| Gewicht | 240kg |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 420L | Zwart | +4°C/+12°C | 4 Schappen | 937x800x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7486.0090 |
| EAN / Barcode | 7435137837824 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



