Combisteel Gebaksvitrine | 280l | Zwart | +2°c/+8°c | 5 Schappen | 650x650x1500(h)mm
€2.575,00
€1.931,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Gebaksvitrine | 280l | Zwart | +2°c/+8°c | 5 Schappen | 650x650x1500(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.575,00
U bespaart €643,75 (25%)
€1.931,25 excl. btw
€2.336,81 incl. btw
Of €778,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0840 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bruto capaciteit 280 liter
Kleur zwart
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,32
Koelmiddel R290
Temp.bereik (°C)+2/+8
Inh Bruto (ltr) 280
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Verrijdbaar
Aantal etages 4
Totaal 5 schappen (incl. bodem)
LED verlichting
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto (kg) 180
Breedte 650 mm
Diepte 650 mm
Hoogte 1500 mm
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 280L | Zwart | +2°C/+8°C | 5 Schappen | 650x650x1500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Kleur zwart
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,32
Koelmiddel R290
Temp.bereik (°C)+2/+8
Inh Bruto (ltr) 280
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Verrijdbaar
Aantal etages 4
Totaal 5 schappen (incl. bodem)
LED verlichting
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto (kg) 180
Breedte 650 mm
Diepte 650 mm
Hoogte 1500 mm
Specificaties
| Breedte | 650mm |
|---|---|
| Diepte | 650mm |
| Hoogte | 1500mm |
| Inhoud | 280liter |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 0 |
| Gewicht | 180kg |
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 280L | Zwart | +2°C/+8°C | 5 Schappen | 650x650x1500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0840 |
| EAN / Barcode | 7435137894834 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


