Combisteel Gebaksvitrine | 400l | Zwart | +2°c/+10°c | 6 Schappen | 800x660x1870(h)mm
€4.415,00
€3.311,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Gebaksvitrine | 400l | Zwart | +2°c/+10°c | 6 Schappen | 800x660x1870(h)mm
GRATIS VERZENDING
€4.415,00
U bespaart €1.103,75 (25%)
€3.311,25 excl. btw
€4.006,61 incl. btw
Of €1.335,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5385 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Gebaksvitrine gekoeld 400 liter
Materiaal RVS 430
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,55
Koelmidddel R290
Temp.bereik (°C) +2°C/+10°C
Inh.Bruto (ltr) 400
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Deur niet omkeerbaar
Verrijdbaar
LED verlichting
Aantal plateaus 5
Totaal 6 schappen (incl. bodem)
Ontdooisysteem automatisch
MAx.omg.temp (°C) 30
Gewicht bruto (kg) 140
Breedte 800 mm
Diepte 660 mm
Hoogte 1870 mm
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 400L | Zwart | +2°C/+10°C | 6 Schappen | 800x660x1870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Materiaal RVS 430
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,55
Koelmidddel R290
Temp.bereik (°C) +2°C/+10°C
Inh.Bruto (ltr) 400
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Deur niet omkeerbaar
Verrijdbaar
LED verlichting
Aantal plateaus 5
Totaal 6 schappen (incl. bodem)
Ontdooisysteem automatisch
MAx.omg.temp (°C) 30
Gewicht bruto (kg) 140
Breedte 800 mm
Diepte 660 mm
Hoogte 1870 mm
Specificaties
| Breedte | 800mm |
|---|---|
| Diepte | 660mm |
| Hoogte | 1870mm |
| Inhoud | 400liter |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 0.55 |
| Gewicht | 140kg |
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 400L | Zwart | +2°C/+10°C | 6 Schappen | 800x660x1870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5385 |
| EAN / Barcode | 6017437421470 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

