Combisteel Drankenkoeling | 374l | Zwart | +1°c/+10°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 610x610x1973(h)mm
€699,00
€524,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Drankenkoeling | 374l | Zwart | +1°c/+10°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 610x610x1973(h)mm | 520x480x1498(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€699,00
U bespaart €174,75 (25%)
€524,25 excl. btw
€634,34 incl. btw
Of €211,45 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.2104 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische drankenkoeling CombiSteel is uitgevoerd met stalen behuizing en aluminium interieur, beide voorzien strakke zwarte afwerking, wat zorgt voor een luxe uitstraling.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Daarnaast biedt het verlichte LED-paneel bovenaan de mogelijkheid voor product-/prijsinformatie of andere bestickering, om nóg meer aandacht te genereren en impulsaankopen te stimuleren.
Krachtig & VerantwoordDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +1°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening. Ook is de koeling geschikt voor gebruik in warmere omgevingen, tot wel 32°C.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremd, voor eenvoudig verplaatsen en makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat.
Daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters en zijn extra roosters los verkrijgbaar, voor flexibel inrichten de binnenruimte. En de deur is standaard voorzien een slot, voor optimaal gebruiksgemak.
Bestel de CombiSteel Drankenkoeling | 374L | Zwart | +1°C/+10°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 610x610x1973(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Daarnaast biedt het verlichte LED-paneel bovenaan de mogelijkheid voor product-/prijsinformatie of andere bestickering, om nóg meer aandacht te genereren en impulsaankopen te stimuleren.
Krachtig & VerantwoordDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +1°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening. Ook is de koeling geschikt voor gebruik in warmere omgevingen, tot wel 32°C.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremd, voor eenvoudig verplaatsen en makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat.
Daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters en zijn extra roosters los verkrijgbaar, voor flexibel inrichten de binnenruimte. En de deur is standaard voorzien een slot, voor optimaal gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 374 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 520 x D 480 x H 1498 mm |
| Materiaal | Staal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +1°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (40 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Max. roostercapaciteit | 43 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glasdeur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 55 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,64 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1329 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,29 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 78 kg |
| Breedte | 610 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 1973 mm |
Bestel de CombiSteel Drankenkoeling | 374L | Zwart | +1°C/+10°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 610x610x1973(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.2104 |
| EAN / Barcode | 7422242975909 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







