Combisteel Koelkast | Pro Line | 550l | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 700x710x2050(h)mm
€2.295,00
€1.721,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Pro Line | 550l | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 700x710x2050(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.295,00
U bespaart €573,75 (25%)
€1.721,25 excl. btw
€2.082,71 incl. btw
Of €694,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5040 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS koelkast CombiSteel heeft een bruto inhoud 550 liter en wordt geleverd met 3 vaste roosters. Het apparaat is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/+8°C en automatische ontdooiing.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgt de binnenverlichting voor extra gebruiksgemak.
Bestel de CombiSteel Koelkast | PRO LINE | 550L | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 700x710x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgt de binnenverlichting voor extra gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 550 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (extern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | +30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | F |
| Aansluitwaarde | 0,13 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 133 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 2050 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | PRO LINE | 550L | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 700x710x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5040 |
| EAN / Barcode | 7435137791720 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







