Combisteel Koelkast | Serie Fcu | 740l | Zwart/wit | +1°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1120x610x1973(h)mm
€1.360,00
€1.020,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Serie Fcu | 740l | Zwart/wit | +1°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1120x610x1973(h)mm | 1030x480x1498(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.360,00
U bespaart €340,00 (25%)
€1.020,00 excl. btw
€1.234,20 incl. btw
Of €411,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.2105 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast uit de SERIE FCU CombiSteel heeft een strakke witte behuizing met zwart front en helder wit interieur, voor perfecte zichtbaarheid. De serie is bovendien beschikbaar in de zwart-witte kleurcombinatie met 2 of 3 deuren of in volledig zwarte uitvoeringen met 1 of 3 deuren.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en het witte interieur zorgen dat de inhoud de koelkast direct in het oog springt en goed zichtbaar is. En bovenaan is een verlicht paneel beschikbaar met heldere LED-verlichting, waar bijvoorbeeld een logo of product- of prijsinformatie kan worden geplaatst, zodat de inhoud de koeling extra aandacht trekt.
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat werkt op basis krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +1°C/+10°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening.
De koelkast is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en het apparaat is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktisch & FlexibelDe SERIE FCU koeling wordt geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur, zodat de binnenruimte flexibel kan worden ingedeeld. De roosters hebben een draagkracht 30 kg (gelijk verdeeld) en zijn voorzien prijskaarthouders, voor optimaal gebruiksgemak. Bovendien zijn extra roosters, roosterclipos en prijskaarthouders apart verkrijgbaar, zodat eenvoudig extra niveaus kunnen worden gecreëerd.
De zelfsluitende draaideuren zijn daarnaast voorzien praktische handgrepen en iedere deur is voorzien een eigen slot. En de koelkast is voorzien geremde zwenkwielen, voor eenvoudig verplaatsen en makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat, zonder dat het onbedoeld kan verrijden!
Bestel de CombiSteel Koelkast | SERIE FCU | 740L | Zwart/Wit | +1°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1120x610x1973(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en het witte interieur zorgen dat de inhoud de koelkast direct in het oog springt en goed zichtbaar is. En bovenaan is een verlicht paneel beschikbaar met heldere LED-verlichting, waar bijvoorbeeld een logo of product- of prijsinformatie kan worden geplaatst, zodat de inhoud de koeling extra aandacht trekt.
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat werkt op basis krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +1°C/+10°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening.
De koelkast is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en het apparaat is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktisch & FlexibelDe SERIE FCU koeling wordt geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur, zodat de binnenruimte flexibel kan worden ingedeeld. De roosters hebben een draagkracht 30 kg (gelijk verdeeld) en zijn voorzien prijskaarthouders, voor optimaal gebruiksgemak. Bovendien zijn extra roosters, roosterclipos en prijskaarthouders apart verkrijgbaar, zodat eenvoudig extra niveaus kunnen worden gecreëerd.
De zelfsluitende draaideuren zijn daarnaast voorzien praktische handgrepen en iedere deur is voorzien een eigen slot. En de koelkast is voorzien geremde zwenkwielen, voor eenvoudig verplaatsen en makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat, zonder dat het onbedoeld kan verrijden!
Specificaties
| Serie | CombiSteel SERIE FCU |
|---|---|
| Type | FCU-750 |
| Bruto inhoud | 740 liter |
| Binnenafmetingen | B 1030 x D 480 x H 1498 mm |
| Materiaal | Staal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (front), wit (behuizing/intern) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (105 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 500 x 378 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Bijgesloten | Prijskaarthouders |
| Geluidsniveau | < 58 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,61 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1683 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 260 cm |
| Gewicht | 113 kg |
| Breedte | 1120 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 1973 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | SERIE FCU | 740L | Zwart/Wit | +1°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1120x610x1973(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.2105 |
| EAN / Barcode | 7435137867869 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







