Bartscher Koelkast | 804l | Zwart/wit | +1°c/+9°c | Geforceerd | Draaideuren | 880x720x2020(h)mm
€2.198,00
€1.648,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | 804l | Zwart/wit | +1°c/+9°c | Geforceerd | Draaideuren | 880x720x2020(h)mm
GRATIS VERZENDING
€2.198,00
U bespaart €549,50 (25%)
€1.648,50 excl. btw
€1.994,69 incl. btw
Of €664,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700848 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met energiebesparende nachtmodus en ventilatorstop geopende deur is de glasdeurkoelkast GTK2-221 niet alleen een optimale klantnmagneet, maar zorgt hij ook voor maximale energiebesparing. Dit betekent dat producten altijd vers blijven en aantrekkelijk worden gepresenteerd.
Bestel de Bartscher Koelkast | 804L | Zwart/Wit | +1°C/+9°C | Geforceerd | Draaideuren | 880x720x2020(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher GTK2-221 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 804 liter |
| Materiaal | Gelakt staal (extern), gecoat staal (intern) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +9°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (85 g) |
| Klimaatklasse | CC2 |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 38 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 790 x 525 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 5,42 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1978 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 137 kg |
| Breedte | 880 mm |
| Diepte | 725 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | 804L | Zwart/Wit | +1°C/+9°C | Geforceerd | Draaideuren | 880x720x2020(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700848 |
| EAN / Barcode | 4015613839974 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











