Combisteel Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 26kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 420x528x655(h)mm
€755,00
€566,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 26kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 420x528x655(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€755,00
U bespaart €188,75 (25%)
€566,25 excl. btw
€685,16 incl. btw
Of €228,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7476.0150 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsblokjesmachine CombiSteel is een betrouwbare oplossing voor horecabedrijven die dagelijks een constante aanvoer ijsblokjes nodig hebben. Met een compacte behuizing is deze machine ideaal voor keukens en bars.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Constante IJsproductieDe machine produceert tot 26 kg ijsblokjes per dag, wat ruim voldoende is voor middelgrote horecagelegenheden. Dankzij het luchtgekoelde systeem blijft de ijsproductie stabiel, zelfs intensief gebruik. Dit maakt de machine perfect voor bars en restaurants waar continu ijs nodig is, want zodra de 6 kg ijsvoorraad de ingebouwde ijsbunker daalt, wordt deze automatisch aangevuld.
Optimaal GebruiksgemakDe RVS behuizing zorgt voor duurzaamheid en eenvoudige reiniging. De compacte machine is gemakkelijk te onderhouden, zodat je je kunt concentreren op het bedienen je gasten. Het moderne ontwerp past in elke professionele keuken.
Bestel de CombiSteel IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 26kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 420x528x655(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Constante IJsproductieDe machine produceert tot 26 kg ijsblokjes per dag, wat ruim voldoende is voor middelgrote horecagelegenheden. Dankzij het luchtgekoelde systeem blijft de ijsproductie stabiel, zelfs intensief gebruik. Dit maakt de machine perfect voor bars en restaurants waar continu ijs nodig is, want zodra de 6 kg ijsvoorraad de ingebouwde ijsbunker daalt, wordt deze automatisch aangevuld.
Optimaal GebruiksgemakDe RVS behuizing zorgt voor duurzaamheid en eenvoudige reiniging. De compacte machine is gemakkelijk te onderhouden, zodat je je kunt concentreren op het bedienen je gasten. Het moderne ontwerp past in elke professionele keuken.
Specificaties
| Type ijsblokjes | Holle blokjes (kogelvormig) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | Ø 28 x H 40 mm / 20 g |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 26 kg |
| Opslagbunker | 6 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R600a (46 g) |
| Afvoerpomp | Nee |
| Waterdruk (toevoer) | 1 - 8 bar |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Watertoevoer | Ja |
| Energieverbruik | Ca. 5,28 kWh/24 uur |
| Aansluitwaarde | 0,22 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 36 kg |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 528 mm |
| Hoogte | 655 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de CombiSteel IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 26kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 420x528x655(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7476.0150 |
| EAN / Barcode | 7435137811831 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







