Bartscher Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (21g) | 25kg/24u | Bunker 10kg | Luchtgekoeld | 400x545x690(h)mm
€1.809,00
€1.356,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (21g) | 25kg/24u | Bunker 10kg | Luchtgekoeld | 400x545x690(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.809,00
U bespaart €452,25 (25%)
€1.356,75 excl. btw
€1.641,67 incl. btw
Of €547,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 104304 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele ijsblokjesmachine Bartscher maakt holle ijsblokjes, welke ideaal zijn voor het gekoeld serveren bijvoorbeeld water en frisdranken. De kogelvormige holle ijsblokjes koelen dranken sneller dan volle ijsblokjes door het grotere oppervlak dat in contact komt met de inhoud het glas.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Efficiënte ProductieDeze ijsblokjesmachine heeft een productiecapaciteit tot 25 kg per dag. Door de goed geïsoleerde bunker met een capaciteit 10 kg heb je voldoende ijs voor handen. Met zijn compacte afmetingen is er voor deze machine in elke keuken ruimte.
LuchtgekoeldDe ijsblokjesmachine is luchtgekoeld en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290. De kegelvormige ijsblokjes zijn ideaal voor veel verschillende toepassingen in drankjes en andere consumpties.
Bestel de Bartscher IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (21g) | 25kg/24u | Bunker 10kg | Luchtgekoeld | 400x545x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Efficiënte ProductieDeze ijsblokjesmachine heeft een productiecapaciteit tot 25 kg per dag. Door de goed geïsoleerde bunker met een capaciteit 10 kg heb je voldoende ijs voor handen. Met zijn compacte afmetingen is er voor deze machine in elke keuken ruimte.
LuchtgekoeldDe ijsblokjesmachine is luchtgekoeld en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290. De kegelvormige ijsblokjes zijn ideaal voor veel verschillende toepassingen in drankjes en andere consumpties.
Specificaties
| Type ijsblokjes | Holle blokjes (kogelvormig) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | B 33 x D 29 x H 41 mm / 21 g |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 25 kg |
| Opslagbunker | 10 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 (70 g) |
| Afvoerpomp | Nee |
| Klimaatklasse | SN |
| Bediening | Digitaal |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,27 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 30,9 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 545 mm |
| Hoogte | 690 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de Bartscher IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (21g) | 25kg/24u | Bunker 10kg | Luchtgekoeld | 400x545x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 104304 |
| EAN / Barcode | 4015613785707 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







