Combisteel Lavasteengrillschraper | Base 700/900 | Rvs | 120x320mm
€25,00
€18,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Lavasteengrillschraper | Base 700/900 | Rvs | 120x320mm
OP VOORRAAD
€25,00
U bespaart €6,25 (25%)
€18,75 excl. btw
€22,69 incl. btw
Of €7,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7178.9055 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze grillschraper is speciaal geschikt voor de lavasteengrills uit de BASE 700 en BASE 900 kooklijnen CombiSteel en heeft een gegroefde afwerking, voor optimale reiniging het gegroefde bakoppervlak de grills, met ergonomische kunststof handgreep, voor veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de CombiSteel Lavasteengrillschraper | BASE 700/900 | RVS | 120x320mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | CombiSteel BASE 700 / BASE 900 |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 1 kg |
| Lengte | 320 mm |
| Breedte | 120 mm |
Bestel de CombiSteel Lavasteengrillschraper | BASE 700/900 | RVS | 120x320mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7178.9055 |
| EAN / Barcode | 6017428044060 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



