Hendi Zout-/peperstrooiersets | Porselein | Wit | 4-delig | 48 Stuks | 125x54x90(h)mm
€468,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Zout-/peperstrooiersets | Porselein | Wit | 4-delig | 48 Stuks | 125x54x90(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€468,00 excl. btw
€566,28 incl. btw
Of €188,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 786420 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze 4-delige sets HENDI zijn gemaakt porselein en bevatten elk een zoutstrooier, peperstrooier, tandenstokerhouder en bijpassend dienblad. Dankzij het duurzame materiaal en het stijlvolle ontwerp zijn de sets ideaal voor gebruik in horecagelegenheden, waarbij smaakmakers en accessoires netjes en elegant op tafel worden gepresenteerd.
Bestel de HENDI Zout-/Peperstrooiersets | Porselein | Wit | 4-delig | 48 Stuks | 125x54x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort | Zout-/peperstrooierset |
|---|---|
| Materiaal | Porselein |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Aantal | 48 |
Bestel de HENDI Zout-/Peperstrooiersets | Porselein | Wit | 4-delig | 48 Stuks | 125x54x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 786420 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


