Hendi Worstengrill | 2 Zones (14 Rollen) | ≤ 230°c | 2kw (230v) | 732x590x168(h)mm
€750,00
€562,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Worstengrill | 2 Zones (14 Rollen) | ≤ 230°c | 2kw (230v) | 732x590x168(h)mm | 2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€750,00
U bespaart €187,50 (25%)
€562,50 excl. btw
€680,63 incl. btw
Of €226,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 268674 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI worstengrill in XL-uitvoering is ontworpen voor professioneel gebruik en combineert een duurzame constructie hoogwaardig RVS met gebruiksvriendelijke bediening, zodat worsten efficiënt en gelijkmatig kunnen worden gegrild, zelfs tijdens drukke serviceperiodes.
Efficiënte VerhittingDe grill beschikt over 2 onafhankelijk regelbare verhittingszones, waardoor verschillende worsten of andere producten tegelijk op optimale temperaturen kunnen worden bereid. De grill heeft een bruikbare breedte 650 mm en de temperatuur kan worden ingesteld tot 230 °C. Dankzij de snelle verhitting met warmteherstel blijft de temperatuur constant, wat zorgt voor betrouwbare en consistente prestaties tijdens continu gebruik.
Hoogwaardige ConstructieDe worstengrill is uitgevoerd met een behuizing en onderdelen hoogwaardig RVS en is voorzien een uitneembare lekbak voor eenvoudig schoonmaken. Deze robuuste materialen en het doordachte ontwerp maken de dagelijkse reiniging snel en efficiënt en ondersteunen het handhaven hoge hygiënestandaarden.
Bestel de HENDI Worstengrill | 2 Zones (14 Rollen) | ≤ 230°C | 2kW (230V) | 732x590x168(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënte VerhittingDe grill beschikt over 2 onafhankelijk regelbare verhittingszones, waardoor verschillende worsten of andere producten tegelijk op optimale temperaturen kunnen worden bereid. De grill heeft een bruikbare breedte 650 mm en de temperatuur kan worden ingesteld tot 230 °C. Dankzij de snelle verhitting met warmteherstel blijft de temperatuur constant, wat zorgt voor betrouwbare en consistente prestaties tijdens continu gebruik.
Hoogwaardige ConstructieDe worstengrill is uitgevoerd met een behuizing en onderdelen hoogwaardig RVS en is voorzien een uitneembare lekbak voor eenvoudig schoonmaken. Deze robuuste materialen en het doordachte ontwerp maken de dagelijkse reiniging snel en efficiënt en ondersteunen het handhaven hoge hygiënestandaarden.
Specificaties
| Type | Worstengrill |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | 14 rollen (B 650 mm) |
| Afwerking bakoppervlak | Antiaanbaklaag |
| Temperatuurbereik | ≤ 230°C |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Gewicht | 26,7 kg |
| Breedte | 732 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 168 mm |
Bestel de HENDI Worstengrill | 2 Zones (14 Rollen) | ≤ 230°C | 2kW (230V) | 732x590x168(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 268674 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Hotdogstomer Wb1001
-25% KORTING
Bartscher
Hotdog Koker B2000
-25% KORTING
Bartscher
Afdekkap Rolgrill 7181
-25% KORTING
Bartscher


