Hendi Winkelschep | Barup | Rvs | 0.11l | 235x70mm
€10,09
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Winkelschep | Barup | Rvs | 0.11l | 235x70mm
OP VOORRAAD
€10,09 excl. btw
€12,21 incl. btw
Of €4,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 521441 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De BarUp winkelschep HENDI is een veelzijdig en duurzaam hulpmiddel voor dagelijks intensief gebruik. De schep is vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat zorgt voor langdurige roestbestendigheid en betrouwbaarheid. Dankzij het praktische, ergonomische handvat wordt efficiënt en comfortabel gewerkt.
De haak aan het uiteinde het handvat maakt eenvoudige en hygiënische opslag mogelijk. Door het universele ontwerp is deze winkelschep niet alleen geschikt voor bars en pubs, maar ook ideaal voor gebruik in winkels, supermarkten, keukens en andere professionele omgevingen waar snel en nauwkeurig scheppen belangrijk is.
Bestel de HENDI Winkelschep | BarUp | RVS | 0.11L | 235x70mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De haak aan het uiteinde het handvat maakt eenvoudige en hygiënische opslag mogelijk. Door het universele ontwerp is deze winkelschep niet alleen geschikt voor bars en pubs, maar ook ideaal voor gebruik in winkels, supermarkten, keukens en andere professionele omgevingen waar snel en nauwkeurig scheppen belangrijk is.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Inhoud | 0,11 liter |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 0,10 kg |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 70 mm |
Bestel de HENDI Winkelschep | BarUp | RVS | 0.11L | 235x70mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 521441 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
