Hendi Waterkoker | Rvs/zwart | 4.2l | Afneembare Kan | 2kw (230v) | 341x226x305(h)mm
€50,99
€38,24
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Waterkoker | Rvs/zwart | 4.2l | Afneembare Kan | 2kw (230v) | 341x226x305(h)mm | 2kW
OP VOORRAAD
€50,99
U bespaart €12,75 (25%)
€38,24 excl. btw
€46,27 incl. btw
Of €15,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 209998 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI professionele waterkoker, met speels waterketeldesign, is bijzonder geschikt voor intensief gebruik in elke keuken: de waterkoker is krachtig, kan in korte tijd een enorme hoeveelheid water koken en als het koken klaar is, kan je de afneembare kan meenemen naar waar het kokende water nodig is. Bovendien heeft deze uitvoering een zeer praktische snelkookfunctie!
Het apparaat heeft een behuizing en verborgen verhittingselement hoogwaardig RVS en handvat, deksel en basis geïsoleerd en koelblijvend kunststof. Omdat het verhittingselement verborgen is, wordt dit niet blootgesteld aan kalk, wat de levensduur significant verlengt. En ook de automatische uitschakeling na koken en dubbele droogkookbeveiliging dragen aan een langere levensduur.
De kan is 360° draaibaar op de basis, kan ook de basis worden afgenomen, voor optimale flexibiliteit, en heeft een neerklapbaar handvat om nog makkelijker het deksel te kunnen. Daarnaast zorgen de externe waterstandindicator, interne maximumwaterstandindicator, eenvoudige bediening en het controlelampje voor extra veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de HENDI Waterkoker | RVS/Zwart | 4.2L | Afneembare Kan | 2kW (230V) | 341x226x305(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een behuizing en verborgen verhittingselement hoogwaardig RVS en handvat, deksel en basis geïsoleerd en koelblijvend kunststof. Omdat het verhittingselement verborgen is, wordt dit niet blootgesteld aan kalk, wat de levensduur significant verlengt. En ook de automatische uitschakeling na koken en dubbele droogkookbeveiliging dragen aan een langere levensduur.
De kan is 360° draaibaar op de basis, kan ook de basis worden afgenomen, voor optimale flexibiliteit, en heeft een neerklapbaar handvat om nog makkelijker het deksel te kunnen. Daarnaast zorgen de externe waterstandindicator, interne maximumwaterstandindicator, eenvoudige bediening en het controlelampje voor extra veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Uitvoering | Afneembare kan |
|---|---|
| Bruto inhoud | 4,2 liter |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS 18/8, kunststof (PP) |
| Aansluitwaarde | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 60 cm |
| Gewicht | 1,24 kg |
| Breedte | 341 mm |
| Diepte | 226 mm |
| Hoogte | 305 mm |
Bestel de HENDI Waterkoker | RVS/Zwart | 4.2L | Afneembare Kan | 2kW (230V) | 341x226x305(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 209998 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Waterkoker 0,8l
-25% KORTING
Bartscher


