Hendi Waterkoker | Rvs/zwart | 1.8l | 40°c/100°c | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kw (230v) | 230x165x255(h)mm
€43,09
€32,32
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Waterkoker | Rvs/zwart | 1.8l | 40°c/100°c | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kw (230v) | 230x165x255(h)mm | 1.8kW
OP VOORRAAD
€43,09
U bespaart €10,77 (25%)
€32,32 excl. btw
€39,10 incl. btw
Of €13,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 209943 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele en geavanceerde waterkoker HENDI is perfect voor het bereiden dranken op basis warm water die een specifieke temperatuur nodig hebben, zoals groene thee, witte thee of yerba-maté.
Digitale TemperatuurcontroleHet apparaat heeft namelijk digitale touchbediening, waarmee eenvoudig de gewenste temperatuur kan worden ingesteld. Daarbij is keuze uit 40°C, 60°C, 80°C of 100°C en het duidelijke display en de controlelampjes is de watertemperatuur en status het apparaat op elk moment zichbaar.
Comfortabel GebruikDe kan is 360° draaibaar op de basis, kan ook de basis worden afgenomen, voor optimale flexibiliteit, en is voorzien een externe waterstandindicator en interne maximumwaterstandindicator.
Hoogwaardig OntwerpHet apparaat heeft een behuizing en verborgen verhittingselement hoogwaardig RVS en handvat, deksel en basis geïsoleerd en koelblijvend kunststof. Omdat het verhittingselement verborgen is, wordt dit niet blootgesteld aan kalk, wat de levensduur significant verlengt. En ook de automatische uitschakeling na koken en dubbele droogkookbeveiliging dragen aan een langere levensduur.
Bestel de HENDI Waterkoker | RVS/Zwart | 1.8L | 40°C/100°C | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kW (230V) | 230x165x255(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Digitale TemperatuurcontroleHet apparaat heeft namelijk digitale touchbediening, waarmee eenvoudig de gewenste temperatuur kan worden ingesteld. Daarbij is keuze uit 40°C, 60°C, 80°C of 100°C en het duidelijke display en de controlelampjes is de watertemperatuur en status het apparaat op elk moment zichbaar.
Comfortabel GebruikDe kan is 360° draaibaar op de basis, kan ook de basis worden afgenomen, voor optimale flexibiliteit, en is voorzien een externe waterstandindicator en interne maximumwaterstandindicator.
Hoogwaardig OntwerpHet apparaat heeft een behuizing en verborgen verhittingselement hoogwaardig RVS en handvat, deksel en basis geïsoleerd en koelblijvend kunststof. Omdat het verhittingselement verborgen is, wordt dit niet blootgesteld aan kalk, wat de levensduur significant verlengt. En ook de automatische uitschakeling na koken en dubbele droogkookbeveiliging dragen aan een langere levensduur.
Specificaties
| Uitvoering | Afneembare kan |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1,8 liter |
| Temperatuurbereik | 40°C / 60°C / 80°C / 100°C |
| Bediening | Touch |
| Materiaal | RVS 18/8, kunststof (PP) |
| Aansluitwaarde | 1,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 0,94 kg |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 255 mm |
Bestel de HENDI Waterkoker | RVS/Zwart | 1.8L | 40°C/100°C | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kW (230V) | 230x165x255(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 209943 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Waterkoker 0,8l
-25% KORTING
Bartscher


