Tefcold Wandvriezer + Standaard | Serie Mtf | Wit/grijs | -18°c/-23°c | Statisch | Draaideuren | 1275x636x1965(h)mm
€1.335,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Wandvriezer + Standaard | Serie Mtf | Wit/grijs | -18°c/-23°c | Statisch | Draaideuren | 1275x636x1965(h)mm | 1080x438x401(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.335,00 excl. btw
€1.615,35 incl. btw
Of €538,45 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 48598 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De unieke SERIE MTF wandkoelingen/-vriezers Tefcold biedt koelingen op een speciale standaard. Door deze standaard zijn de apparaten speciaal geschikt om gecombineerd te worden met een vrieskist of koelkist naar keuze, zodat voor haast elke situatie de perfecte opstelling kan worden samengesteld.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak in de draaideuren zorgt voor samen met de interne LED-verlichting dat de inhoud goed zichtbaar is en direct in het oog springt.
De bijgesloten verstelbare roosters maken het mogelijk de inhoud flexibel naar wens in te delen en zijn standaard al voorzien een strip voor product- en prijsinformatie.
De gladde oppervlakken de behuizing maken het apparaat bovendien zeer geschikt voor branding en/of bestickering.
Zuinig & VerantwoordDeze MTF MINI beschikt over statische koeling met een temperatuurbereik -18°C/-23°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinig label, maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de wandvriezer ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktisch OntwerpDe witte behuizing met afgeronde grijze zijpanelen zorgt voor een nette uitstraling en de solide standaard in hoogwaardig RVS zorgt dat de wandvriezer stevig staat.
Daarnaast zorgen de zelfsluitende deuren voor minder koudeverlies (en dus energiebesparing), wat samen met het standaard slot voor optimaal gebruiksgemak zorgt!
Let op, de voorbeeld-vrieskist op de productafbeeldingen is ter illustratie; bijpassende vrieskisten en koelkisten zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Tefcold Wandvriezer + Standaard | SERIE MTF | Wit/Grijs | -18°C/-23°C | Statisch | Draaideuren | 1275x636x1965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak in de draaideuren zorgt voor samen met de interne LED-verlichting dat de inhoud goed zichtbaar is en direct in het oog springt.
De bijgesloten verstelbare roosters maken het mogelijk de inhoud flexibel naar wens in te delen en zijn standaard al voorzien een strip voor product- en prijsinformatie.
De gladde oppervlakken de behuizing maken het apparaat bovendien zeer geschikt voor branding en/of bestickering.
Zuinig & VerantwoordDeze MTF MINI beschikt over statische koeling met een temperatuurbereik -18°C/-23°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinig label, maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de wandvriezer ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktisch OntwerpDe witte behuizing met afgeronde grijze zijpanelen zorgt voor een nette uitstraling en de solide standaard in hoogwaardig RVS zorgt dat de wandvriezer stevig staat.
Daarnaast zorgen de zelfsluitende deuren voor minder koudeverlies (en dus energiebesparing), wat samen met het standaard slot voor optimaal gebruiksgemak zorgt!
Let op, de voorbeeld-vrieskist op de productafbeeldingen is ter illustratie; bijpassende vrieskisten en koelkisten zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Tefcold SERIE MTF |
|---|---|
| Type | MTF MINI |
| Materiaal | Staal (extern/intern), RVS (standaard) |
| Kleur / afwerking | Wit / grijs (extern), wit (intern) |
| Bruto inhoud | 200 liter |
| Binnenafmetingen | B 1080 x D 438 x H 401 mm |
| Niveaus | 3 |
| Etaleerruimte | 0,38 m² |
| Temperatuurbereik | -18°C / -23°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 (65 g) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 58 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,16 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1518 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,21 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 114 kg |
| Breedte | 1275 mm |
| Diepte | 636 mm |
| Hoogte | 1965 mm |
Bestel de Tefcold Wandvriezer + Standaard | SERIE MTF | Wit/Grijs | -18°C/-23°C | Statisch | Draaideuren | 1275x636x1965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 48598 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


